Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Bulgaria > помощник, магазин

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Oferta de empleo en Bulgaria (София (столица))

помощник, магазин

Descripción de la oferta de trabajo:

ОПЕРАТОР НА ТОНИРАЩА МАШИНА - СКЛАДАДЖИЯ

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- оцветяване на боя с тонираща машина в магазин на фирмата

- следене за наличности и правене на заявки за зареждане на склад за боя

- поддържане на чистота и подреденост в склада

- товарене, разтоварване

- комуникация с куриерските служби

ИЗИСКВАНИЯ:

- подреденост, организираност и перфекционизъм

- прецизност, уравновесеност и концентрираност

- отговорност, лоялност и дисциплинираност

- комуникативност

- способност за работа в екип

- способност за самостоятелно вземане на решения

- желание за работа в динамична среда

- завършено средно образование

- базови компютърни умения

- положителни хигиенни навици

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

- добро и редовно заплащане, допълнителни премии

- постоянен трудов договор, осигуровки

- мотивиран и работлив екип

- добри работни условия, работно облекло

- отговорност за резултати и допуснати грешки. - добри работни условия, работно облекло

- отговорност за резултати и допуснати грешки

País del trabajo: Bulgaria.

Región: София (столица).

Ver 67 ofertas de trabajo en "София (столица)" (Bulgaria).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ОКС БГ ЕООД ЕООД.

Instrucciones para solicitar:

ДБТ - София - Възраждане, e-mail: dbt101mbox.contact.bg

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1788709.