Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > ēku Celtnieks

en Español in English auf Deutsch en Français ...

ĒKU CELTNIEKS. Letonia

Oferta de trabajo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

"AK Fasādes" SIA

aicina darbā

FASĀDES APDARES SPECIĀLISTUS

Prasības:

  • vajadzīgi kārtīgi un atbildīgi fasādes apdares speciālisti darbiem dažādos objektos Rīgā, Pierīgā, kā arī citur Latvijā;
  • prast un pārzināt  fasāžu siltināšanas tehnoloģijas (dekoratīvā apmetuma ierīkošanas prasmes, vēlamas prasmes ventilējamās fasādes ierīkošanā);
  • personīgais transports tiktu uzskatīts kā priekšrocība.

Piedāvājam:

  • elastīgu darba grafiku;
  • laicīgu un stabilu atalgojumu;
  • darba apģērbu un darbam nepieciešamos instrumentus.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AK Fasādes SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Dienvidu iela 49A, Dzidriņas, Stopiņu pag., Ropažu nov.
  • Teléfono: +371 25999553
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: infoakfasades.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240215-166.