Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > administrativo de centro médico/administrativa de centro médico > Zdr. Administrativni Sodelavec V (i) Na Inštitutu Za Patologijo - M/ž

ZDR. ADMINISTRATIVNI SODELAVEC V (I) NA INŠTITUTU ZA PATOLOGIJO - M/Ž

Vacantes en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de administrativo de centro médico/administrativa de centro médico

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Sekretarji/sekretarke v zdravstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI ADMINISTRATOR, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 24 mesecev, polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE ZDRAVSTVENO ADMINISTRATIVNEGA DELA ZA POTREBE DIAGNOSTIKE NA SVOJEM STROKOVNEM PODROČJU, VKLJUČNO Z URGENTNO IN OBDUKCIJSKO DIAGNOSTIKO, PISANJE IZVIDOV PO NAREKU ZDRAVNIKOV, ANALITIKOV IN SAMOSTOJNIH ANALITIKOV, VNOS PODATKOV V INFORMACIJSKI PROGRAM, OBRAČUNAVANJE ZDRAVSTVENIH STORITEV, ARHIVIRANJE ZDRAVSTVENE DOKUMENTACIJE, VODENJE USTREZNE DOKUMENTACIJE IN SKRB ZA EVIDENTIRANJE OPRAVLJENEGA DELA, SODELOVANJE PRI VZDRŽEVANJU SISTEMA KAKOVOSTI, DODATNO PREVZEMANJE ADMINISTRATIVNIH DEL ZA POTREBE PEDAGOŠKE, STROKOVNO-ZDRAVSTVENE IN ZNANSTVENO-RAZISKOVALNE DEJAVNOSTI, IZOBRAŽEVANJE IN UVAJANJE V DELO NOVIH SODELAVCEV, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG, KI USTREZAJO IZOBRAZBI IN IZKUŠNJAM, KI SODIJO V ŠIRŠE STROKOVNO PODROČJE DELOVNEGA MESTA PO NAVODILU NADREJENEGA , srednja strokovna izobrazba administrativne, ekonomske, upravne smeri ali srednja splošna izobrazba, komunikativnost, znanja za uporabo računalniških programov, desetprstno tipkanje, polni delovni čas je 36 ur/teden.

Vloge z dokazili o izpolnjevanju razpisnih pogojev sprejema tajništvo Medicinske fakultete, Vrazov trg 2, 1000 Ljubljana po pošti ali e-pošti na naslov glavna.pisarnamf.uni-lj.si .

Pri prijavi se naj kandidati sklicujejo na registrsko številko PDM-1,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1210 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 4 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, MEDICINSKA FAKULTETA, Vrazov trg 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DEČMAN CERAR ALENKA
Contact Phone: 01 543 78 99
Contact Email: glavna.pisarnamf.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE55001.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico ofertadas.