Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Soldadores y oxicortadores > Zavarivač/ Ica

Oferta de empleo en Croacia de Soldadores y oxicortadores

Zavarivač/ Ica

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Metal, machinery and related trades workers › Sheet and structural metal workers, moulders and welders, and related workers › Welders and flamecutters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova :

  • MIG/MAG, REL, TIG/WIG elektrolučno zavarivanje i navarivanje
  • Prema potrebi proizvodnje i tehnologije, polaganje atesta zavarivanja te izrade atesta postupka za traženi postupak i tehnologiju zavarivanja u skladu s mogućnostima izvedbe od strane radnika
  • Autogeno ručno rezanje, zavarivanje i navarivanje
  • Rukovanje plinskim gorionikom u svrhu predgrijavanja i/ili dogrijavanja konstrukcije u svrhu zavarivanja, ravnanja te ostalih postupaka propisanih tehnologijom
  • Rukovanje svim ručnim alatima, strojevima i napravama za mehaničko stezanje, pozicioniranje, zavarivanje, brušenje, rezanje limova, oblikovanje limova, rezanje cijevi, oblikovanje cijevi, čišćenje i završnu obradu konstrukcija i proizvoda rada
  • Rukovanje mjernim sredstvima te uređajima za tlačno ispitivanje proizvoda rada
  • Proučavanje radne dokumentacije prije obavljana posla, znanje čitanja nacrta i sastavljanje pozicija prema nacrtima i tehnološkim uputama
  • Rukovanje platformom i skelom za rad na visini
  • Održavanje sigurne i čiste radne okoline u skladu sa postupcima, pravilima i propisima

Poslodavac nudi :

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • mogućnost neprestanog učenja i usavršavanja
  • dodaci na plaću (uskrsnica, regres, božićnica i bonus)
  • naknada za prijevoz u cijelosti
  • rad u novoizgrađenom i suvremenom pogonu
  • Uvjeti

  • KV, SSS strojarskog usmjerenja
  • Prednost osobama s radnim iskustvom

Poslati životopis na: posaohf-group.com

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Harburg-Freudenberger Belišće d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaohf-group.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2473002.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores ofertadas.