Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Fontaneros e instaladores de tuberías > Vodoinstalater/vodoinstalaterka

VODOINSTALATER/VODOINSTALATERKA. Croacia

Empleos en Croacia de Fontaneros e instaladores de tuberías

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Building and related trades workers, excluding electricians › Building finishers and related trades workers › Plumbers and pipe fitters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 131. stavka 2. Zakona o radu („Narodne novine“ broj 93/14, 127/17, 98/19, 151/22 i 64/23) i članka 15. i 21. Izjave o osnivanju trgovačkog društva PODUZETNIČKOG CENTRA LJUBEŠĆICA d.o.o., direktorica PODUZETNIČKOG CENTRA LJUBEŠĆICA d.o.o. raspisuje 20.veljače 2024. godine

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta

Naziv: VODOINSTALATER/KA

1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme, uz probni rok 3 mjeseca

UVIJETI ZA RADNO MJESTO:

  • Obrazovanje: završena obrtno tehnička trogodišnja/četverogodišnja škola uz koju je stečeno stručno zvanje vodoinstalater ili završen program osposobljavanja za vodoinstalatera ili instalater kućnih instalacija
  • Radno iskustvo: min 6 mjeseci
  • Radno vrijeme: 8h
  • Vozačka dozvola: B kategorija

Kratak opis poslova:

▪ popravak, izrada i montiranje elemenata, instalacija i uređaja koji omogućavaju siguran dotok vode od glavnog voda nadalje unutar pojedinog objekta

▪ izrađuje i priprema elemente instalacija i uređaja za ugradnju (rezanje i savijanje cijevi, narezivanje navoja na cijevima, brtvljenje spojeva u različitim uvjetima, popravak slavina i mjernih uređaja,

▪ obavlja pripremne radove na objektu za izvođenje vodovodnih instalacija (obilježavanje putova za postavljanje cijevi, izvedba uređaja izvan objekta do glavnog voda, uređaja u objektu, te svih vodovodnih i odvodnih instalacija na objektu u prostorijama različitih namjena-kuhinja, kupaonica, WC i sl.)

▪ obavlja poslove montaže i priključivanja sustava za pripremu tople vode, solarnih sustava, dezinfekciju mreže i spajanja cjevovoda za odvod otpadne vode

▪ ugrađuje, sastavlja i održava instalacije za opskrbu vodom, instalacije tremo-solarnih kolektora,

▪ održava svoj alat i odgovoran je za njega

▪ vodi dnevnik rada i evidenciju o utrošenom materijalu

▪ sudjeluje u obavljanju poslova odražavanja objekata, predmeta, građevina, javnih površina koji su u obvezi održavanja trgovačkog društvu sukladno sklopljenim Ugovorima s Općinom Ljubešćica

▪ održavanje groblja - uređivanje putova, zelenih i drugih površina unutar groblja i to za groblje Ljubešćica i Kapela Kalnička;

▪ sudjeluje u provođenju mjera kvalitetne zdravstvene zaštite, zaštite na radu i zaštite od požara

▪ obavlja i druge poslove po nalogu direktora, a radne obaveze i radno vrijeme usklađuju se s potrebama

▪ za svoj rad odgovoran je direktoru

KANDIDATI SU DUŽNI DOSTAVITI SLIJEDEĆE DOKUMENTE:

  • vlastoručno potpisanu pisanu zamolbu
  • životopis
  • presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi
  • preslika vozačke dozvole B kategorije
  • elektronički zapis od HZMO (ne stariji od 30 dana)
  • uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti radnika (prilikom eventualnog zaposlenja kandidata- poslodavac utvrđuje zdravstvenu sposobnost radnika)
  • potvrdu nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne starije od 6 mjeseci
  • dokaz o državljanstvu (domovnica ili osobna iskaznica-preslika).

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se neposredno ili poštom preporučeno u roku osam (8) dana od objave natječaja, odnosno do 28. veljače 2024. godine u zatvorenoj omotnici s naznakom „NATJEČAJ ZA VODOINSTALATERA/KU - NE OTVARATI“ na adresu

PODUZETNIČKI CENTAR LJUBEŠĆICA d.o.o., Ljubeški trg 1, 42222 Ljubešćica

Natječaj je objavljen 20.veljače 2024. godine na web stranici PODUZETNIČKOG CENTRA LJUBEŠĆICA d.o.o. https://www.pc-ljubescica.eu/ na oglasnoj ploči te na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Nepravovremene i nepotpune prijave se neće razmatrati. Kandidati koji zadovoljavaju formalne uvjete natječaja, odnosno koji su podnijeli pravodobne i potpune prijave bit će pozvani na razgovor (intervju).

Kandidat koji ne podnese pravodobnu i potpunu prijavu smatrat će se kao da nije niti podnio prijavu.

O vremenu i mjestu održavanja razgovora (intervjua) biti će obaviješteni putem elektroničke pošte/mobitela navedenog u prijavi za natječaj.

Kandidat koji je uredno obaviješten o vremenu i mjestu održavanja razgovora (intervjua), a ne pristupi razgovoru smatrat će se da je odustao od natječaja i ne smatra se više kandidatom u natječajnom postupku.

Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova na Natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Obavijest o rezultatima natječaja kandidati će dobiti elektronskim putem na e-mail adresu koju su naveli u prijavi za natječaj.

Prijavom na natječaj smatra se da je kandidat dao privolu na obradu osobnih podataka u svrhu provođenja samog postupka natječaja.

PODUZETNIČKI CENTAR LJUBEŠĆICA d.o.o., Ljubeški trg 1, 42222 Ljubešćica pridržava pravo poništenja Natječaja u cijelosti, kao i djela Natječaja, ne navodeći pritom razloge poništenja.

Napomena: Ako pristupnik ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti isprave s kojima dokazuje navedene statuse. Prednost se u odnosu na ostale pristupnike ostvaruje samo pod jednakim uvjetima. Poveznica za stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju je: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje843/843

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PODUZETNIČKI CENTAR LJUBEŠĆICA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Ljubeški trg 1,  Ljubešćica

Zamolba: Ljubeški trg 1, 42222 Ljubešćica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2459570.

Ver las 201 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.