Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > director de la estrategia de la empresa para ventas on line/directora de la estrategia de la empresa para ventas on line > Vodja Projektov / Marketing Specialist - M/ž

Vacantes de director de la estrategia de la empresa para ventas on line/directora de la estrategia de la empresa para ventas on line en Eslovenia (Podravska)

Vodja Projektov / Marketing Specialist - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en mercadotecnia › director de la estrategia de la empresa para ventas on line/directora de la estrategia de la empresa para ventas on line.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za prodajo, trženje in odnose z javnostmi › Strokovnjaki/strokovnjakinje za oglaševanja in trženje.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA PROJEKTOV V DIGITALNEM MARKETINGU, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, KLJUČNE NALOGE IN ODGOVORNOSTI : - ZASNOVA IN NAČRTOVANJE MARKETINŠKIH STRATEGIJ (S POUDARKOM NA DIGITALNIH REŠITVAH), KI SO SKLADNE S CILJI POSAMEZNIH BLAGOVNIH ZNAMK. - VODENJE IN KOORDINACIJA MARKETINŠKIH IN OGLAŠEVALSKIH KAMPANJ, SPREMLJANJE KPI-JEV, PREGLED NAD AKTIVNOSTMI, STROŠKI IN REALIZACIJO KAMPANJ. - SKRB ZA POSAMEZNE PROFILE IN UPRAVLJANJE DRUŽBENIH OMREŽIJ (FB, IG, TW, YT, LI, TT, …). - SPREMLJANJE DIGITALNE ANALITIKE TER USTREZNO UKREPANJE Z NAMENOM POVEČANJA UČINKOVITOSTI IN USPEŠNOSTI OGLAŠEVALSKIH KAMPANJ. - SODELOVANJE IN STROKOVNA PODPORA SKRBNIKOM POSAMEZNIH BLAGOVNIH ZNAMK. - SODELOVANJE PRI PRIPRAVI RAZLIČNE DOKUMENTACIJE - SLEDENJE NOVIM TRENDOM IN TEHNOLOGIJAM NA PODROČJU MARKETINGA, PREPOZNAVANJE PRILOŽNOSTI TER PROAKTIVNO SODELOVANJE PRI RAZVOJU NOVIH MARKETINŠKIH STORITEV IN PRODUKTOV. - NAČRTOVANJE IN KOORDINACIJA AKTIVNOSTI Z ZUNANJIMI IZVAJALCI / PODIZVAJALCI. - REDNA KOMUNIKACIJA IN USKLAJEVANJE Z OSTALIMI PODROČJI., - Najmanj 3 leta delovnih izkušenj v marketingu. - Izkušnje z načrtovanjem in vzpostavljanjem marketinških strategij. - Izkušnje z upravljanjem marketinških proračunov. - Odlično poznavanje delovanja socialnih omrežij ter tehnologij s področja marketinga. - Dobro poznavanje Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Meta Business Suite in Business Manager ter podobnih digitalnih platform. - Dobro poznavanje MS Office, še posebej Excela, Worda in PowerPointa. - Sposobnost učinkovitega projektnega in ciljnega vodenja. - Odlično znanje angleškega jezika, zaželeno aktivno znanje nemščine. - Organiziranost, natančnost, komunikativnost, iznajdljivost, vztrajnost, sposobnost iskanja rešitev.  - Veselje do dela, prijaznost.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 426 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Empleador: AVOKADO CREATIVE, oglaševalska agencija, d.o.o., Vodovodna ulica 20 , 2000 MARIBOR.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JARC BOŠTJAN
Contact Email: jobavokado.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE23920.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en mercadotecnia › director de la estrategia de la empresa para ventas on line/directora de la estrategia de la empresa para ventas on line ofertadas.