Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Tenedores de libros > Voditelj/voditeljica - Koordinator/koordinatorica Projekta "zaželi"

VODITELJ/VODITELJICA - KOORDINATOR/KOORDINATORICA PROJEKTA "ZAŽELI"

Ofertas en Croacia de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članaka 19. stavka 1. i. 29. stavka 1. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine, broj 86/08, 61/11, 04/18 i 112/19 - u nastavku teksta: ZSN), a u skladu s Ugovorom o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus u financijskom razdoblju 2021. – 2027., Zaželi – prevencija institucionalizacije Broj poziva: SF.3.4.11.01., za projekt „Pomažemo zajedno“, kodni broj Ugovora: SF.3.4.11.01.0430 od 02. travnja 2024. god., pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Općine Hercegovac, objavljuje

O G L A S

za prijam u službu na određeno vrijeme

U Općini Hercegovac, Jedinstveni upravni odjel, na projektu „Pomažemo zajedno“ u okviru poziva „Zaželi – prevencija institucionalizacije“ na radno mjesto Voditelj/ica i Koordinator/ica projekta „Zaželi“, 1 (jedan) izvršitelj, na određeno radno vrijeme, (okvirno 36 mjeseci) uz obvezni probni rad od 3 (tri) mjeseca.

Osoba koje se prijavljuje na oglas mora ispunjavati opće uvjete za prijam u službu, propisane člankom 12. stavkom 1. ZSN-a:

  1. Punoljetnost,
  2. Hrvatsko državljanstvo,
  3. Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima.

Posebni uvjeti:

  1. Sveučilišni prvostupnik struke ili stručni prvostupnik struke pravnog ili ekonomskog smjera,
  2. Najmanje jedna godina radnog iskustva u struci,
  3. Poznavanje hrvatskog jezika i rada na računalu,
  4. Vozačka dozvola B-kategorije.

2. Opis poslova:

- organizacija i kontrola provedbe svih projektnih aktivnosti, upravljanje timom, priprema i vođenje koordinacijskih sastanaka, kontaktiranje medija, priprema narativnih i financijskih izvješća, vođenje evidencije radnih sati i loko vožnje zaposlenih žena, ostali poslovi vezani uz projekt i priprema dokumentacije za obavezno tromjesečno izvješće.

3. Prijavi na Oglas potrebno je priložiti slijedeće:

  1. životopis,
  2. presliku osobne iskaznice/domovnice,
  3. dokaz o stupnju obrazovanja (preslika diplome),
  4. dokaz o radnom iskustvu (preslika e-radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje - datum na potvrdi nakon datuma objave oglasa),
  5. uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 6 mjesec) da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak te da protiv njega nije izrečena pravomoćna osuđujuća presuda,
  6. vlastoručno potpisanu izjavu kandidata o poznavanju hrvatskog jezika i rada na računalu,
  7. preslika vozačke dozvole,
  8. vlastoručno potpisanu izjavu kandidata da za prijem u radni odnos ne postoje zapreke iz članaka 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi,
  9. izjavu o privoli za korištenje osobnih podataka (obrazac se preuzima na web stranici općine ili osobno preuzeti u prostorijama općine),

Trajanje radnog odnosa na projektu je okvirno trideset i šest (36) mjeseci uz obvezan probni rad u trajanju od tri (3) mjeseca.

Na oglas se mogu ravnopravno javiti kandidati oba spola.

U službu ne može biti primljena osoba za koju postoje zapreke iz članaka 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi kandidat ostvario to pravo dužan je u prijavi priložiti svu potrebnu dokumentaciju propisanu zakonom kojom to potvrđuje kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz da je nezaposlen.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve tražene podatke i priloge navedene u oglasu. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz oglasa, ne smatra se kandidatom prijavljenim na oglas.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa pristupit će prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti putem pisanog testiranja i intervjua. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja, smatra se da je povukao prijavu na oglas.

Za svaki dio provjere kandidatima će se dodijeliti određeni broj bodova.

Intervju će se provesti samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50% bodova na pismenom testiranju.

Opis poslova i podaci o plaći radnog mjesta biti će objavljeni na web stranici Općine Hercegovac http://www.opcinahercegovac.hr.

Način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, vrijeme i mjesto održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, područje provjere, te pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za provjeru biti će objavljeni na web-stranici www.opcinahercegovac.hr i na oglasnoj ploči Općine Hercegovac najkasnije pet (5) dana prije održavanja prethodne provjere.

4. Pisane prijave se podnose osobno ili preporučenom pošiljkom u roku 8 (osam) dana od dana objave na oglasnim stranicama HZZ-a i web stranici Općine Hercegovac, a najkasnije do 17. travnja 2024. godine do 15,00 sati, na adresu:

OPĆINA HERCEGOVAC,

MOSLAVAČKA ULICA 150,

43284 HERCEGOVAC,

s naznakom: „Oglas za prijam u službu na određeno vrijeme u Jedinstveni upravni odjel Općine Hercegovac – Voditelj i koordinator projekta „Zaželi“ – NE OTVARAJ“

5. Nepotpune i nepravodobne pristigle prijave neće se razmatrati.

6. Kandidati će biti obaviješteni o rezultatima u zakonskom roku.

7. Općina Hercegovac zadržava pravo poništenja oglasa bez posebnog objašnjenja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OPĆINA HERCEGOVAC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Moslavačka 150, 43284 Hercegovac

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2486734.

Ver las 188 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.