Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales en derecho > Voditelj/ica Ustrojstvene Jedinice 2

VODITELJ/ICA USTROJSTVENE JEDINICE 2. Croacia

Ofertas de empleo de Profesionales en derecho en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Institut za turizam, Zagreb, u skladu s čl. 24., 25. i 31. Temeljnog kolektivnog ugovora za zaposlenike u javnim službama i čl. 50. Statuta Instituta za turizam raspisuje

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu: 'Voditelj ustrojstvene jedinice 2' - (1) izvršitelj na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu

Obavezni uvjeti: VSS stečena prema ranije važećim propisima, odnosno završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij društvenog usmjerenja (ekonomija, pravo); potpuna osposobljenost za rad na PC-u u Windows okruženju i pripadajućim standardnim programima; znanje engleskog jezika u pismu i govoru; minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Prednost se daje kandidatima s iskustvom rada u javnim ustanovama u sustavu znanosti, poznavanjem pravne legislative vezane uz područje znanosti i visokog obrazovanja, položenim ispitom u području javne nabave i važećim certifikatom, izraženim komunikacijskim vještinama te iskustvom rada na području upravljanja kadrovskim poslovima.

Uz prijavu na natječaj treba priložiti:

1.Životopis s opisom dosadašnjih poslova

2.Dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima (preslika Ugovora o radu ili potvrda poslodavca o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima)

3.Dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslik diplome) - kandidati koji su visokoškolsku kvalifikaciju stekli u inozemstvu, prilažu rješenje o priznavanju inozemne obrazovne kvalifikacije izdano od Agencije za znanost i visoko obrazovanje

4.Presliku važećeg certifikata o položenom ispitu izobrazbe u području javne nabave

5.Izvornik ili ovjerena preslika uvjerenja da se ne vodi kazneni postupak protiv kandidata

6.Dokaz o radnom stažu (elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

7.Dokaz o pravu prednosti pri zapošljavanju, ako se kandidat na takvo pravo poziva

Kandidati koji na temelju posebnih propisa ostvaruju prednost pri zapošljavanju, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanjej rečenoga prava. Prednost pri zapošljavanju po predmetnom natječaju ostvarit će u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima, utvrđenim ovim natječajem.

Kandidati koji ostvaruju prednost sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta dostaviti i sve potrebne dokaze navedene na poveznici Ministarstva branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Institut zadržava pravo provođenja intervjua, testiranja znanja i vještina za prijavljene kandidate koji zadovoljavaju formalne uvjete.

PRIJAVE S POTREBNOM DOKUMENTACIJOM PODNOSE SE U ROKU OD 8 DANA OD DANA OBJAVE NATJEČAJA U HRVATSKOM ZAVODU ZA ZAPOŠLJAVANJE, OBJEDINJENE U JEDNOJ PDF. DATOTECI MAILOM NA infoiztzg.hr i visnja.mezakiztzg.hr .

U predmet elektroničke poruke obavezno upisati: PRIJAVA NA NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO 'Voditelj ustrojstvene jedinice 2'

Zakašnjele prijave i prijave bez traženih dokaza neće se razmatrati.

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadržava sve podatke i priloge tražene ovim natječajem. Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaj, ne smatra se pristupnikom u postupku javnog natječaja. Ako se na javni natječaj ne prijave osobe koje ispunjavaju osnovne propisane uvjete, odnosno ako prijavljeni kandidati ne zadovolje na testiranju, ravnatelj Instituta će obustaviti postupak po ovom natječaju. Institut zadržava pravo, djelomično ili u cijelosti, poništiti natječaj i zadržava pravo ne donijeti odluku o odabiru kandidata bez posebnog obrazloženja.

Prijavom na natječaj pristupnici (m/ž) pristaju da Institut za turizam koristi i dalje obrađuje osobne podatke navedene u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj s prijavom u svrhu provedbe natječajnog postupka te objave obavijesti o rezultatu natječaja u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka EU 2016/679. U svakom trenutku pristupnici (m/ž) mogu zatražiti prestanak daljnje obrade svojih osobnih podataka, odnosno njihovo brisanje slanjem zahtjeva na adresu elektroničke pošte: gdpriztzg.hr .

O rezultatima izbora pristupnici (m/ž) će biti obaviješteni u roku od osam dana od dana donošenja odluke na mrežnoj stranici Instituta za turizam http://www.iztzg.hr/hr/institut/informacije-za-javnost/natjecaji/.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: INSTITUT ZA TURIZAM.

Instrucciones para solicitar:

Email: infoiztzg.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479772.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.