Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > médico generalista/médica generalista > Višji Zdravnik Specialist Ppd 2 - M/ž

Trabajo de médico generalista/médica generalista en Podravska (Eslovenia)

Višji Zdravnik Specialist Ppd 2 - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales › médico generalista/médica generalista.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Zdravniki/zdravnice › Splošni zdravniki/splošne zdravnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVNIK SPECIALIST SPLOŠNE MEDICINE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PRVI IN PONOVNI PREGLEDI VAROVANCEV, KURATIVNA, PREVENTIVNA DEJAVNOST, PREGLED PO ORGANIH, NEVROLOŠKI PREGLED, OSKRBA POŠKODB, DEŽURSTVO IN NMP NA SEDEŽU ZAVODA IN NA TERENU, OPRAVLJANJE MRTVOGLEDOV, IDR., Prijavi je potrebno priložiti: življenjepis, kopijo diplome, kopijo potrdila o strokovnem izpitu, kopijo potrdila o specialističnem izpitu, kopijo veljavne licence.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 403 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA, PARTIZANSKA ULICA 30, 2310 SLOVENSKA BISTRICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MOHORKO JUG DUŠKA
Contact Phone: 02 8432 731
Contact Email: duska.mohorkozd-sb.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:OX87458.

Ver las 139 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales › médico generalista/médica generalista ofertadas.