Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Višji Svetovalec V Upravi Rs Za Vojaško Dediščino, Sektorju Za Vojne Veterane, Vojne Invalide In žrtve Vojnega Nasilja, šifra Dm 1005 - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC V UPRAVI RS ZA VOJAŠKO DEDIŠČINO, SEKTORJU ZA VOJNE VETERANE, VOJNE INVALIDE IN ŽRTVE VOJNEGA NASILJA, ŠIFRA DM 1005 - M/Ž

Vacante de personal directivo de la administración pública en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG PO ODREDBI NADREJENEGA, Pogoj za zasedbo delovnega mesta je strokovni izpit iz upravnega postopka.

Celotno besedilo natečaja, skupaj z obrazcem Vloga za zaposlitev je dosegljivo na spletnem portalu GOV.SI: www.gov.si/zbirke/delovna-mesta.

Kandidate vabimo, da vložijo prijavo v pisni obliki (obvezno na priloženem obrazcu VLOGA ZA ZAPOSLITEV), ki jo pošljejo v zaprti ovojnici z označbo Za javni natečaj na prosto uradniško delovno mesto VIŠJI SVETOVALEC v Upravi RS za vojaško dediščino, Sektorju za vojne veterane, vojne invalide in žrtve vojnega nasilja, št.

110-46/2024, na naslov: Ministrstvo za obrambo, SGS, SKZ, Oddelek za kadrovske zadeve, Vojkova cesta 55, 1000 Ljubljana, in sicer v roku 15 dni po objavi na spletnem portalu GOV.SI ter na Zavodu RS za zaposlovanje, torej do vključno 19.

4.

2024 (zadnji da oddaje priporočeno po pošti).

Za pisno obliko se šteje tudi elektronska oblika, poslana na elektronski naslov: glavna.pisarnamors.si , pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom.

Plačni razred je 36. (1.815,99€ bruto oz.

1.352,50€ neto).,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1237 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA OBRAMBO, Vojkova cesta 55 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LIKAR NATAŠA
Contact Phone: 01 471 29 95
Contact Email: glavna.pisarnamors.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF56615.

Ver las 60 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.