Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Economistas > Viši/a Referent/ica Nabave

VIŠI/A REFERENT/ICA NABAVE. Croacia

Empleos de Economistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: kontroliranje usklađenosti zahtjeva za nabavu s potpisanim ugovorima i troškovnicima, nabava materijala prema primljenim nalozima, kontaktiranje dobavljača u cilju istraživanja tržišta, praćenje informacija o izvršenju ugovora, sudjelovanje u izradi troškovnika za provođenje postupaka nabave, sudjeluje u postupcima javne nabave, praćenje zakonskih propisa iz područja javne nabave

Broj radnika:  1 (jedan)

Trajanje potrebe:  na neodređeno vrijeme, puno radno vrijeme

Stručna sprema i zvanje: VŠS/VSS

Radno iskustvo: 2 godine na poslovima javne nabave

Probni rad: dva mjeseca

Uvjeti:  vozač B kategorije, vještina rada s računalom

Kandidati uz prijavu, u kojoj je potrebno navesti osobne podatke (osobno ime, adresu stanovanja, broj telefona te e-mail adresu), moraju priložiti:

-  životopis,

-  dokaz o državljanstvu (preslika domovnice/putovnice/osobne iskaznice ili potvrde iz knjige

   državljana),

- dokaz o odgovarajućem stupnju i vrsti obrazovanja (preslika svjedodžbe ili uvjerenja o završenoj školi),

- presliku dokumentacije o osposobljenosti za vozača B kategorije,

- presliku ugovora o radu ili potvrde poslodavca iz kojih je vidljiva vrsta poslova i vremensko razdoblje u kojem je kandidat obavljao određene poslove,

- elektronički zapis o radnom stažu (e-radna knjižica), ne stariji od 30 dana od dana objave  natječaja.

Prednost imaju kandidati koji posjeduju važeći certifikat iz područja javne nabave.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete, biti će pozvani na testiranje iz područja Zakona o javnoj nabavi (ZJN 2016).

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidata predočit će se izvornici isprava.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadržava sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužan je u prijavi se pozvati na to pravo, odnosno priložiti dokaze o tom statusu predviđene tim propisima.

Rok za podnošenje prijava s dokazima o ispunjavanju uvjeta je 10 dana od dana objave natječaja. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se na adresu:

ZAGREBAČKI VELESAJAM d.o.o.

10020 Zagreb

Avenija Dubrovnik 15

s naznakom

„ZA NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA – VIŠI REFERENT NABAVE  – ne otvarati“

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAGREBAČKI VELESAJAM d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Zagrebački velesajam d.o.o., Avenija Dubrovnik 15

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2458505.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.