Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Virtuves Darbinieks

en Español in English auf Deutsch en Français ...

VIRTUVES DARBINIEKS. Letonia

Oferta de empleo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

Nodrošinājuma pavēlniecības 2.reģionālais nodrošinājuma centrs

(reģ. nr. 90009227961) izsludina amata konkursu darbam uz noteiktu laiku - Militārās vienības virtuves darbinieks

Piedāvājam:

•    mēnešalgu no 912,- līdz 982,- EUR (pirms nodokļu nomaksas);

•    sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam (veselības apdrošināšana, apmaksāts ikgadējais atvaļinājums, papildatvaļinājums u.c.);

•    mūsdienīgu darba vidi un teicamus darba apstākļus jaunās ēdnīcas telpās;

•    atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;

•    iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;

•    dinamisku, atbildīgu un interesantu darbu.

Galvenie amata pienākumi:

•    veikt ēdnīcas bloka telpu, inventāra un trauku mazgāšanu (kārtības, tīrības un higiēnas normu uzturēšana). Ēdnīca aprīkota ar trauku mazgājamām iekārtām;

•    veikt dārzeņu pirmsapstrādi;

•    pārzināt un ievērot higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, darba un personīgo higiēnu;

•    savlaicīgi veikt obligātās medicīniskās pārbaudes;

•    darbs saskaņā ar darba grafiku.

Prasības pretendentam:

•    izglītība: pamatizglītība;

•    pārzināt profesionālās un vispārējās ētikas principus;

•    prasme plānot un organizēt darbu, spēja darboties komandā, bet vienlaicīgi arī spēja patstāvīgi veikt uzticētos uzdevumus;

•    darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas sfērā tiks uzskatīta par priekšroku.

Darba vieta: “NBS Aviācijas bāze”, Rembates pag., Ogres novads

Konkursa pretendentiem CV un izglītības dokumentu kopijas sūtīt līdz 15.04.2024. uz e-pastu: inga.muizniecemil.lv. Tālrunis papildus informācijai: 65055303.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 2.

Empleador: Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas Nacio.

Forma de contacto:

  • Dirección: NBS Aviācijas bāze, Rembates pag., Ogres nov.
  • Teléfono: +371 65055303
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: inga.muizniecemil.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240211-4.