Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Educadores para necesidades especiales > Učitelj/ica Edukator - Rehabilitator

UČITELJ/ICA EDUKATOR - REHABILITATOR. Croacia

Vacante en Croacia de Educadores para necesidades especiales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Special needs teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

  1. Učitelj/ica edukator- rehabilitator– 1 izvršitelj/ica na neodređeno puno radno vrijeme

Uvjeti:

-uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno općim propisima o radu, osoba koja zasniva radni odnos mora ispunjavati posebne uvjete prema čl. 105. Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN, broj 6/19, 75/20)

Uz pisanu prijavu (zamolbu) kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju:

  • životopis
  • dokaz o državljanstvu
  • presliku ili elektronički zapis rodnog lista
  • presliku diplome, potvrde ili uvjerenja o završenom školovanju
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi s naznakom roka izdavanja- ne starije od dana raspisivanja natječaja
  • ispis Elektroničkog zapisa o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili Potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

    Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese vlastoručno potpisanu, pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava uvjete iz natječaja.

    Traženu dokumentaciju dostaviti u neovjerenoj preslici (jer se ista ne vraća) ili elektroničkom ispisu putem sustava e-građani, a izabrani kandidat će prije sklapanja ugovora o radu biti dužan dostaviti dokumentaciju u izvorniku ili preslici ovjerenoj od strane javnog bilježnika.

    Prilikom sklapanja ugovora o radu s odabranim kandidatom može se ugovoriti probni rad sukladno važećim propisima.

    Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

    U radni odnos ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke iz čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

    Sukladno čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08,69/17), na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

    Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužni, su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

    Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (˝Narodne novine˝ br. 121/17., 98/19. i 84/21.) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju uzlazi sve potrebne dokaze (članak 103. st. 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

    Kandidati koji se pozivaju na prednost pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (˝Narodne novine˝ br. 84/21.) dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članak 49. st. 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

    Kandidati koji se pozivaju na prednost pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (˝Narodne novine˝ br. 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13., 98/19.) dužni su uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i rješenje o priznatom statusu ili drugi odgovarajući dokument kojim dokazuju mogućnost ostvarivanja navedenog prava, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz o prestanku prethodnog radnog odnosa iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

    Kandidati koji se pozivaju na prednost pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (˝Narodne novine˝ br. 157/13, 152/14., 39/18, 32/20) dužni su uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje o utvrđenom invaliditetu odnosno drugu javnu ispravu o invaliditetu na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom.

    Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Suhopolje.

    Prijave s dokumentacijom slati na adresu:

    Osnovna škola Suhopolje, Kralja Tomislava 26, 33410 Suhopolje, s naznakom: „Natječaj za radno mjesto učitelj/ica edukator- rehabilitator“.

    Kandidati koji su pravovremeno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti procjeni, odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Suhopolje objavljenog na mrežnoj stranici škole kojemu se može pristupiti putem poveznice: http://os-suhopolje.skole.hr/

    Poziv, vrijeme i mjesto održavanja testiranja, kao i izvori za pripremu kandidata bit će objavljeni na stranici škole: http://os-suhopolje.skole.hr/ ( O školi > Oglasna ploča > Natječaji), najkasnije 3 dana prije dana održavanja testiranja.

    U skladu s uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18.) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

    Rezultati natječaja bit će objavljeni u zakonskom roku na web stranici škole. Kandidati koji nisu primljeni mogu podignuti svoje dokumente u roku od 15 dana od dana završetka natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA SUHOPOLJE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kralja Tomislava 26, 33410 Suhopolje

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2463661.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales ofertadas.