Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Educadores para necesidades especiales > Učitelj/ica Edukacijski/a Rehabilitator/ica - Nastava U Kući

Oferta de trabajo en Croacia de Educadores para necesidades especiales

Učitelj/ica Edukacijski/a Rehabilitator/ica - Nastava U Kući

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Special needs teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ravnateljica Osnovne škole Nad lipom, Zagreb, Nad lipom 13/1 na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23) i Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje Osnovne škole Nad lipom raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnih mjesta

Učitelj/ica edukacijski rehabilitator – nastava u kući (zvanje – profesor defektolog/magistar edukacijske rehabilitacije)

- 2 izvršitelja/ice, nepuno radno vrijeme (20 sati), na određeno vrijeme

Uvjeti propisani Zakonom o radu (NN br. 93/14, 127/17, 98/19, 151/22, 64/23), Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23), Pravilnikom o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN br. 6/19, 75/20) i Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje Osnovne škole Nad lipom

U prijavi za natječaj navode se osobni podaci kandidata (ime, prezime, adresa, broj telefona ili mobitela i e-mail adresa) i naziv radnog mjesta na koji se prijavljuje.

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu kandidati obvezno prilažu:

- životopis,

- dokaz o državljanstvu (preslika domovnice),

- dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome odnosno potvrde),

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci),

- elektronski zapis odnosno potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od dana raspisivanja natječaja,

- osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno člancima 102., 103. i 104. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN br. 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN br. 157/13, 152/14, 39/18) dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima

- osobe koje se pozivaju poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člancima 102., 103. i 104. Zakona o hrvatskim branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužne su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola pod jednakim uvjetima. Dokumenti se prilažu u neovjerenom presliku. Izabrani kandidat dužan je dostaviti originalne dokumente ili ovjerene preslike originala.

Sve kandidate koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima i koji ispunjavaju uvjete natječaja Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje poziva na procjenu odnosno testiranje. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Poziv će se dostaviti putem elektroničke pošte na e-mail kandidata i/ili usmeno telefonskim putem i biti će objavljen na mrežnim stranicama škole www.os-nad-lipom-zg.skole.hr.

Ako kandidat ne pristupi procjeni odnosno testiranju smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Kandidat prijavom na natječaj daje privolu za obradu i objavu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe natječaja.

Rok za podnošenje prijave je osam dana od dana objave natječaja.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu: Osnovna škola Nad lipom, Nad lipom 13/1, 10 000 Zagreb ili na e-mail: os-nad-lipomos-nad-lipom-zg.skole.hr s naznakom: „za natječaj učitelj/ica edukacijski rehabilitator-nastava u kući “.

Obavijest o rezultatima natječaja i izboru kandidata biti će objavljena na mrežnim stranicama škole www.os-nad-lipom-zg.skole.hr.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA-NAD LIPOM S P.O..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Nad lipom 13/1, Zagreb

Email: os-nad-lipomos-nad-lipom-zg.skole.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2457703.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales ofertadas.