Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > instalador de material aislante/instaladora de material aislante > Teollisuuseristäjä, Saimaan Työpalvelu Oy, Eurajoki

Teollisuuseristäjä, Saimaan Työpalvelu Oy, Eurajoki

Oferta de trabajo de instalador de material aislante/instaladora de material aislante en Finlandia (Satakunta)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Instaladores de material aislante y de insonorización › instalador de material aislante/instaladora de material aislante.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennusten viimeistelytyöntekijät › Eristäjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme TEOLLISUUSERISTÄJÄÄ vuosihuoltotöihin Eurajoelle Olkiluodon ydinvoimalaitoksen alueelle.

Työ pitää sisällään putkisto-, säiliö-, kattila- ja laite-eristyksiä teollisuuskohteessa. Olet etsimämme henkilö, jos sinulla on huolellinen asenne työntekoon, hyvä fyysinen kunto, sekä oma-aloitteisuutta. Odotamme sinulta tarkkuutta ja joustavuutta työtä kohtaan.

Tarjoamme sinulle:

- tarvittavat varusteet

- työvaatteet

- tuen työasioissa

- työterveyshuollon

- kattavat turvallisuusperehdytykset

Odotamme sinulta:

- 1 - 3 vuoden työkokemusta eristystyöstä

- sitoutumista työturvallisuutta kohtaan

Työt alkavat sopimuksen mukaan ja palkkaus TES:n mukaan.

Me Saimaan Työpalvelu Oy:llä välitämme oikeita töitä oikeille tekijöille, ripeästi ja luotettavasti. Toimistomme sijaitsee Lappeenrannassa ja Pietarsaaressa. Olemme henkilöstöala HELA:n jäsenyritys ja hoidamme työsuhteesi liittyvät asiat ammattitaidolla.

Olemme osa Saimaa Groupia, joka on Suomen suurin teollisuuseristys- ja telinekonserni. Saimaa Group koostuu kuudesta tytäryhtiöstä, joissa toimii yhteensä lähes 600 alan ammattilaista. Konsernin eristys- ja telinepalveluita toteuttavat yhtiöt ovat Arme Oy, Kymsol Oy, Lavian Eristys Oy, Pept Oy ja Saimaan Eristys Oy.

Lisätietoja tehtävästä antaa

Simon Backman

040 738 6799

simon.backmansaimaantyopalvelu.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 132 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Saimaan Työpalvelu Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:83980592-b0ce-438a-995e-5f056c1b5dd5.

Ver las 53 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Instaladores de material aislante y de insonorización › instalador de material aislante/instaladora de material aislante ofertadas.