Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Analistas de sistemas > *technik/čka - Technická Podpora Prodeje, Systémoví Analytici

*technik/čka - technická podpora prodeje, Systémoví analytici

Ofertas en Kraj Vysočina (República Checa) de Analistas de sistemas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií › Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací › Systémoví analytici.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní náplň:

-    Poskytování technické podpory a služeb zákazníkům v německy mluvících zemích prostřednictvím telefonu, e-mailu a on-line komunikace

-    Zpracování nestandartních poptávek/objednávek

-    Diagnostika a řešení technických problémů a dotazů zákazníků

-    Spolupráce s vývojovým týmem při identifikaci a řešení složitějších technických problémů

Očekáváme:

-    Technické vzdělání v oblasti stavebnictví, elektrotechniky, strojírenství

-    Znalost německého či anglického jazyka výhodou

-    Praxe na obdobné pozici nebo motivovaný absolvent technického směru

-    Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům a odolnost vůči stresu

-    Schopnost komunikovat s různými typy zákazníků

Nabízíme:

-    Možnost profesního rozvoje a vzdělávání

-    Příležitost pracovat v dynamickém a inovativním prostředí

-    Nástup ihned, práce na plný úvazek

-    Dovolená navíc, firemní stravování, příspěvek na penzijní fond

Životopisy zasílejte na: svandovasuys.cz , tel: 775 892 549

Región: Kraj Vysočina.

Ver 33 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: SUYS Czechia s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zdenka Švandová. Tel.: +420 775 892 549. E-mail: svandovasuys.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 775 892 549
  • Correo electrónico: svandovasuys.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28705760767.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas ofertadas.