Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > camarero/camarera > Tarjoilija / Hook, Jyväskylä, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Jyväskylä

Tarjoilija / Hook, Jyväskylä, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Jyväskylä

Empleo de camarero/camarera en Keski-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas › camarero/camarera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Tarjoilutyöntekijät › Tarjoilijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme Jyväskylään asiakasyrityksellemme Hook -ravintolaan tarjoilijaa toistaiseksi voimassa olevaan työsuhteeseen.

Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä, ja työtunteja on tarjolla keskimäärin 60-90 h / 3 vko. Palkka on sovittavissa nojaten aiempaan kokemukseesi.

Ravintola Hook - Siivet, ribsit ja burgerit jo vuodesta 1997! Maittavien ruokien lisäksi voit nauttia monipuolisesta urheilutarjonnasta sekä tärkeimmistä urheilutapahtumista screenien välityksellä. Rento ilmapiiri ja herkulliset herkut vievät mennessään!

Etsimme tiimin vahvistukseksi positiivista persoonaa, jolla ei hymy hyydy kiireenkään keskellä. Arvostamme, mikäli sinulla on jo jonkin verran kokemusta ravintolassa työskentelystä, mutta meille tehtävissä on kuitenkin tärkeintä oikea asenne sekä into oppia tekemällä. Tehtävä edellyttää hygieniapassin.

Kiinnostuitko?

Voit tutustua ravintolaan lisää osoitteessa: www.ravintolahook.fi

Mikäli tunnistit itsesi kuvauksesta, jätä hakemuksesi Osuman nettisivuilla olevalla hakulomakkeella. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana, ja paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa Joonas Luotonen puh. 040 718 6733, joonas.luotonenohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 116 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1ad05134-80f9-4755-9bf7-96e71220b505.

Ver las 648 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas › camarero/camarera ofertadas.