Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja

Taksinkuljettaja. Finlandia

Oferta de empleo de taxista en Finlandia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme kolmea motivoitunutta ja osaavaisia taksinkuljettajia liittymään tiimiimme ajamaan Pirkanmaalle, meillä on siisti ja tyylikäs kalusto johon kuuluu:

Mercedes-benz E Sarja

Volvo V90

Audi A5

Tehtävänäsi on tarjota ensiluokkaista asiakaspalvelua, turvallista ja mukavaa kuljetusta sekä olla luotettava ja tehokas tiimin jäsen.

Arvostamme rentoa työasenetta ja huumorintajua

Vaatimukset:

-Voimassa oleva taksinkuljettajan lupa

-Erinomaiset asiakaspalvelu- ja    kommunikointitaidot

-Hyvä tuntemus alueen liikenneväylistä ja nähtävyyksistä

-Moitteeton ajohistoria

-Kokemus Uberin ja Boltin sovelluksista katsotaan eduksi mutta ei välttämätön, perehdytämme sinua kaikessa

-Joustavuus työaikojen suhteen mutta tarjoamme myöskin rennot työtunnit

Tarjoamme rennon työilmapiirin lisäksi kilpailukykyisen palkan ja mahdollisuuden ammatilliseen kehittymiseen

Jos koet olevasi sopiva tähän rooliin, lähetä rohkeasti hakemuksesi ja ansioluettelosi osoitteeseen MenoxiGohotmail.com tai ota yhteyttä puhelimitse numerosta 0452347457

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 4.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Menoxi Go.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2cd52246-90ad-4fd9-ab67-598d48ba5f36.

Ver las 80 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.