Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > tornero/ tornera > Svářeči - Zámečníci, Zámečníci Strojů

Svářeči - zámečníci, Zámečníci strojů. Karlovarský kraj

Oferta de trabajo en República Checa (Karlovarský kraj) de tornero/ tornera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech › Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů.

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: U Farmy 9/10, 350 02 Cheb - Dolní Dvory.

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

Pracovní doba: 6:00-14:30 (možnost dobrovolných placených přesčasů, volné víkendy).

Náplň práce: svařování dílů dle technické dokumentace a technologického postupu.

Požadujeme: vzdělání v technickém oboru výhodou.

Nabízíme: stabilní zaměstnání, férové jednání, velmi dobré mzdové ohodnocení, po zapracování možnost navýšení mzdy, prémie, vánoční prémie, v případě zájmu možnost převedení do Německa, ubytování, pracovní oděv, občerstvení na pracovišti.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 29 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: B & B - Kranballast s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Klaudie Šulcová. Tel.: +420 351 011 836. E-mail: bbkranballast.hrschekonom.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 351 011 836
  • Correo electrónico: bbkranballast.hrschekonom.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28613240712.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.