Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Especialistas en métodos pedagógicos > Stručni/a Suradnik/ca Podagog/inja

Empleo en Croacia de Especialistas en métodos pedagógicos

Stručni/a Suradnik/ca Podagog/inja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Education methods specialists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju odredbi Zakona o radu (NN br.93/14.,127/17.,98/19. i 151/22), članka 107.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13 , 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 153/23), Pravilnika o radu, te Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja, Ravnateljica Osnovne škole  Vladimira Gortana iz Žminja objavljuje

                                                                            NATJEČAJ

                                                                          za radno mjesto

Stručni suradnik pedagog - 1 izvršitelj  na neodređeno i puno radno vrijeme – 40 sati tjedno

Uvjeti:

Osim općih uvjeta sukladno općim propisima o radu, kandidati trebaju ispunjavati i posebne uvjete propisane Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi(NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17., 68/18., 98/19., 64/20.,151/22 i 153/23) i Pravilnikom o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19 i 75/20).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su obavezni priložiti:

- životopis,

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome),

- presliku dokaza o državljanstvu, (preslika odgovarajuće isprave)

- uvjerenje da kandidat nije pod istragom i da se njega  ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( ne starije od 6 mjeseca)

- elektronički zapis podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radno pravnom statusu, ne starije od dana raspisivanja natječaja

- ostalu dokumentaciju kojom dokazuju prava na koja se pozivaju

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a odabrana osoba je prije sklapanja ugovora dužna dostaviti na uvid originalne dokumente.

Natječajna dokumentacija se neće vraćati kandidatima.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08., 69/17.).

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj  84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a  imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj  121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj  84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Rok za podnošenje prijava: 8 dana od dana objavljivanja na Oglasnoj ploči te mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima, odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti vrednovanju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja, a koji je dostupan na mrežnoj stranici škole http://www.os-vgortan-zminj.skole.hr.

Za kandidata koji ne pristupi vrednovanju smatra se da je odustao od prijave na natječaj i više se ne smatra kandidatom u natječajnom postupku.

Obavijest o datumu i vremenu  održavanja vrednovanja dostavit će se na e-mail adresu koju kandidat navede u prijavi na natječaj.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta  dostavljaju se neposredno ili poštom na adresu:

Osnovna škola Vladimira Gortana,  9. rujan br. 2 , 52341 Žminj s naznakom „za natječaj“

Svi kandidati u predmetnom natječaju podnošenjem prijave daju svoju suglasnost Osnovnoj školi Vladimira Gortana, Žminj da u njoj navedene osobne podatke prikuplja i obrađuje u svrhu potrebe provedbe natječaja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj  je otvoren od  02.02.2024. do   10.02.2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR GORTAN.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: 9. rujan 2, 52341 Žminj

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2448797.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.