Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Especialistas en métodos pedagógicos > Stručni/a Suradnik/ca Pedagog

Trabajar en Croacia de Especialistas en métodos pedagógicos

Stručni/a Suradnik/ca Pedagog

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Education methods specialists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 57/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20 i 151/22, dalje u tekstu: Zakon) i članka 72. Statuta Srednje škole Viktorovac, Srednja škola Viktorovac raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto

  1. Stručni/a suradnik/ca pedagog – 1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme, uz probni rok od 3 mjeseca u sjedištu Škole

  • prof. pedagogije
  • dipl. pedagog
  • magistar/ra pedagogije

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, osoba koja zasniva radni odnos u školskoj ustanovi mora ispunjavati i posebne uvjete za zasnivanje radnog odnosa određene člancima 105. i 106. Zakona te čl. 2. Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN 1/96 i 80/99).

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prednosti na koje se poziva i ima prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s čl. 102. st. 1.-3. Zakona o braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21) uz prijavu je dužan priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i sve potrebne dokaze iz čl. 103. istog Zakona.

Popis dokaza kojima se ostvaruje pravo na prednost prilikom zapošljavanje na temelju Zakona o braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21) dostupan je na poveznici Ministarstva branitelja:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08 i 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uz prijavu na natječaj, kandidati/kinje trebaju priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta:

  1. Molbu, vlastoručno potpisanu
  2. Životopis, vlastoručno potpisan
  3. Dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  4. Elektronički zapis HZMO (ne stariji od mjesec dana)
  5. Dokaz o državljanstvu
  6. Uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 3 mjeseca)

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku 8 dana od dana objave natječaja, osobno u zatvorenoj koverti ili poštom na adresu:

Srednja škola Viktorovac

Aleja narodnih heroja 1

44103 Sisak

„Za natječaj – stručni/a suradnik/ca pedagog“

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici. Natječajna dokumentacija neće se vraćati.

Kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja bit će pozvani na intervju putem mrežne stranice Škole:

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni na isti način, u istom roku, putem mrežne stranice Škole.

Natječaj traje od 14. veljača 2024. do 22. veljače 2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC.

OsobniDolazak: Srednja škola Viktorovac, Aleja narodnih heroja 1,

Zamolba: Srednja škola Viktorovac, Aleja narodnih heroja 1,

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2455871.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.