Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Veterinarios > Stručni/a Suradnik/ica U Sustavu Znanosti - Pripravnik/ica

STRUČNI/A SURADNIK/ICA U SUSTAVU ZNANOSTI - PRIPRAVNIK/ICA

Oferta de trabajo en Croacia de Veterinarios

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Veterinarios › Veterinarios.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Veterinarians › Veterinarians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hrvatski veterinarski institut, Zagreb, Savska cesta 143, objavljuje

NATJEČAJ

Za izbor na radno mjesto stručni suradnik u sustavu znanosti - pripravnik – 2 izvršitelja/ice – na određeno vrijeme u Laboratoriju za dijagnostiku Veterinarskog zavoda Vinkovci, podružnice Instituta.

Pristupnici na natječaj, pored općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa, moraju ispunjavati i slijedeće uvjete:

- završen integrirani preddiplomski i diplomski studij veterinarske medicine – doktor/doktorica veterinarske medicine

- vozačka dozvola B kategorije

- poznavanje rada na računalu u okruženju MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

- znanje engleskog jezika u govoru i pismu

- prednost pristupnicima sa ukupnim prosjekom ocjena na prethodnoj razini studija koji osigurava upis na doktorski studij.

Poslovi na kojima će raditi uključuju laboratorijsku i terensku dijagnostiku bolesti životinja

- Patološko-anatomska dijagnostika

- Mikrobiološka dijagnostika

- Parazitološka dijagnostika

- Serološka dijagnostika

- Izvođenje molekularnih metoda dijagnostike

Pristupnici uz prijavu na natječaj trebaju priložiti:

-životopis

- dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice, putovnice ili domovnice)

- dokaz o stečenoj traženoj visokoj stručnoj spremi

- presliku prijepisa položenih ispita na studiju;

- presliku potvrde o općem prosjeku ocjena tijekom studija;

- dokaz o znanju engleskog jezika;

- preslika vozačke dozvole.

Osobe koje se pozivaju na prednost pri zapošljavanju u skladu s odredbama članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.) i kod kojih ne postoje zapreke iz članka 104. tog zakona, osim traženih dokaza o ispunjavanju uvjeta ovog natječaja, dužne su dostaviti svu potrebnu dokumentaciju iz članka 103. tog zakona, kako bi mogle ostvariti tu prednost.

Prijavom na natječaj pristupnici daju privolu za obradu osobnih podataka u skladu s propisima kojima je propisana zaštita osobnih podataka za svrhu provedbe natječajnog postupka i rezultata natječaja.

Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu javiti osobe oba spola.

Prijave sa traženim dokumentima dostavljaju se u roku od 15 dana od dana objavljivanja natječaja na adresu: Veterinarski zavod Vinkovci, Josipa Kozarca 24, Vinkovci.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Pristupnici će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.

Hrvatski veterinarski institut Zagreb

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: HRVATSKI VETERINARSKI INSTITUT.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: JOSIPA KOZARCA 24, 32100 VINKOVCI

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2448754.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Veterinarios › Veterinarios ofertadas.