Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Especialistas en métodos pedagógicos > Stručni Suradnik/ica-pedagog/inja

STRUČNI SURADNIK/ICA-PEDAGOG/INJA. Croacia

Vacantes de Especialistas en métodos pedagógicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Education methods specialists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13,

98/19 i 57/22), članka 44. Statuta Dječjeg vrtića Pučišća, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Pučišća,

Park hrvatskih branitelja 1, 21412 Pučišća dana 14. veljače 2024. godine raspisuje

N A T J E Č A J

za prijem radnika na radno mjesto

STRUČNI SURADNIK/ICA- PEDAGOG/INJA

- 1 izvršitelj/ica na nepuno (20 sati tjedno) određeno radno vrijeme

Uvjeti za radno mjesto pedagoga/inje su:

članak 24. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju i to: Poslove odgojitelja djece od

navršenih šest mjeseci života do polaska u osnovnu školu može obavljati osoba koja je završila

studij odgovarajuće vrste za rad na radnome mjestu odgojitelja, a koji može biti:

 VSS, završen diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički studij – magistar

struke, prof. pedagogije ili dipl. pedagog,

Uz vlastoručno potpisanu pisanu zamolbu kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju:

1. Životopis

2. Presliku dokaza o stručnoj spremi

3. Elektronički zapis od HZMO

4. Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi postupak za kazneno djelo navedeno u čl. 25.

Zakona, ne starije od dana objave natječaja

5. Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi postupak za prekršaj naveden u čl. 25. Zakona, ne

starije od dana objave natječaja

6. Potvrda Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene mjere

iz članka 25. Zakona, ne starija od dana objave natječaja

7. Izjava kandidata o nepostojanju zapreka iz čl. 25. Zakona za prijem u radni odnos

(vlastoručno potpisana)

8. Dokaz o državljanstvu

9. Presliku rodnog lista

U skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova

koje ispunjavaju propisane uvjete.

Kandidat koji prema posebnim propisima ostvaruje pravo prednosti, mora se u prijavi na

natječaj pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema

posebnom zakonu.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju posebnog zakona, u

prijavi su dužni pozvati se na to pravo te dostaviti dokaze o priznavanju posebnog statusa, te

dokaz o načinu prestanka radnog odnosa kod prethodnog poslodavca.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim

braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17,

98/19, 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj

33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19),

članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21)

te članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom

(Narodne novine, broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), dužan se u prijavi na natječaj pozvati na

to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi

kandidat ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, osoba iz članka 102. stavaka 1. – 3. Zakona

o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine,

broj 121/17, 98/19, 84/21) koji u trenutku podnošenja prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje

toga prava dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz

natječaja te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju priložiti sve

potrebne dokaze dostupne na poveznici ministarstva hrvatskih branitelja

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o

zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93,

2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužan je,

pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je

vidljivo spomenuto pravo, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos. Da bi kandidat

ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, osoba iz članka 48. stavaka 1. – 2. Zakona o civilnim

stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21) koji u trenutku podnošenja

prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve

dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja te ovisno o kategoriji koja se poziva na

prednost pri zapošljavanju priložiti sve potrebne dokaze dostupne na poveznici ministarstva

hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o

profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj

157/13, 152/14, 39/18, 32/20), uz prijavu na natječaj dužan je, pored dokaza o ispunjavanju

traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom. Dokaz o invaliditetu

smatraju se javne isprave na temelju kojih se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba

s invaliditetom iz članka 13. navedenog Zakona.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti osobno u ured ravnateljice u matičnom

objektu Park hrvatskih branitelja 1, 21412 Pučišća ili na e-mail adresu:

pucisca.vrticgmail.com u roku osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici

Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči vrtića.

Osoba za kontakt je Petra Mihaić, ravnateljica DV Pučišća: 091 3920009

Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da vrtić kao voditelj zbirke osobnih podataka

može prikupljati, koristiti se i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka

sukladno zakonskim propisima.

Natječaj će se objaviti na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, oglasnoj

ploči i mrežnoj stranici DV Pučišća, dana 14. veljače 2024. godine.

Nepravodobne i nepotpune zamolbe neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ PUČIŠĆA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak:  Park hrvatskih branitelja 1, 21412 Pučišća

Email: pucisca.vrticgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2456170.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.