Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač / Spremačica

Demanda en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Spremač / Spremačica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

SPREMAČICA, na određeno vrijeme, 1 izvršitelj/ica

Mjesto rada: Ispostava HM Kaštel Stari i Trogir

Uvjeti: osnovna škola

Na oglas se mogu prijaviti oba spola.

Za radna mjesta kandidati su uz prijavu dužni priložiti: životopis, domovnicu, svjedodžbu, potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu (ne stariju od dana objave natječaja), preslik osobne iskaznice, uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju ( ne stariji od 6 mjeseci). Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( NN 121/17 ) dužan je uz prijavu na natječaj dostaviti sve dokaze iz čl.103. navedenog zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske, poveznica https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenoj preslici uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike. Rok za podnošenje prijava je 7 dana od dana objave. Prijave se podnose na adresu: Zavod za hitnu medicinu Splitsko-dalmatinske županije, Split, Spinčićeva 2, osobno ili poštom s naznakom na koje radno mjesto se podnosi.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ZAVOD ZA HITNU MEDICINU SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Spinčićeva 2, 21000 Split

Zamolba: Spinčićeva 2, 21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2464013.

Ver las 385 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.