Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

Empleos de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Spremač/ica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97., 107/07., 94/13., 98/19. i 57/22.), članka 36. Statuta (Službene novine Grada Pazina 31/13.,  23/14., 11/21., 51/21., 7/22. - pročišćeni tekst, 53/22. i 29/23), članka 6. i 7. Pravilnika o radu, Upravno vijeće Dječjeg vrtića  “Olga Ban” Pazin raspisuje

NATJEČAJ br. 40

za obavljanje poslova radnog mjesta   SPREMAČICE

na određeno vrijeme s pola punog radnog vremena radi zamjene – 1  izvršiteljica

UVJETI za zasnivanje radnog odnosa:

- završena osnovna škola,

- ispunjavnje općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa:

- postoji zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta;

- ne postoji zapreka iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju Narodne novine broj: 10/97., 107/07., 94/13., 98/19 ., 57/22. i 101/23.)

Prijava za rad treba biti vlastoručno potpisana i sadržavatii slijedeće priloge:

- opis dosadašnjeg radnog iskustva i životopis

- preslik dokaza o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz o državljanstvu

- dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju i to:

  uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (članak 25. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju), ne starije od tri mjeseca, (izvornik)

  uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (članak 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju), ne starije od tri mjeseca, (izvornik)

  uvjerenje nadležnog centra za socijalnu skrb, da osobi sukladno članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju nije izrečena mjera za zaštitu dobrobiti djeteta sukladno   posebnom propisu, ne starije od tri mjeseca (izvornik).

Poželjno je da osoba dostavi potvrdu iz elektroničke baze podataka HZMO o dosadašnjem radnom stažu, kontakt podatke (telefon, e-mail adresu).

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski spol.

Osobe koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidatkinje koji se pozivaju na pravo prednosti iz članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br.  121/17., 98/19., 84/21.) koji prilikom zapošljavanja ostvaruju prednost pod jednakim uvjetima da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo i da, pored dokaza o ispunjavanju uvjeta natječaja, dostave sve potrebne dokaze iz članka 103. Zakona potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, a koji dokazi su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije  o dokazima koji su potrebni pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici:

Kandidatkinje koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br.  84/21) uz prijavu na natječaj dužne su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokumente iz čl. 49. St. 1 Zakona koji su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja, uz popis dokumenata na slijedećoj poveznici:

Kandidatkinje koje se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ( Narodne novine br.157/13., 152/14., 39/18., 32/20.), uz prijavu na natječaj dužne su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidatkinje koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine br.  33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 02/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13., 98/19.) , uz prijavu na  natječaj dužne su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679. Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidatakinja te se smatra da su kandidatkinje dale privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Prijave na natječaj dostaviti poštom ili osobno na adresu Dječji vrtić “Olga Ban” Pazin, Prolaz O.Keršovanija 1, s naznakom “natječaj”.

Isprave se mogu dostaviti u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidatkinje će predočit izvornik.

Nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora sudionice natječaja će biti obaviještene u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Rok za podnošenje prijave: 3.4.2024. – 12.4.2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ OLGA BAN PAZIN.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: DJEČJI VRTIĆ OLGA BAN PAZIN

Zamolba: PROLAZ O. KERŠOVANIJA 1, PAZIN 52000

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2482974.

Ver las 388 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.