Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

Vacantes de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Spremač/ica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem odredbi članka 105., 106. i 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20,151/22,156/23) i čl.6.-7. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u  Osnovnoj školi Vladimira Nazora – Scuola elementare ‘’Vladimir Nazor ‘’ (u daljnjem tekstu: Škola), Škola raspisuje

N A T J E Č A J

za popunu radnih mjesta

SPREMAČ/-ICA - 1 izvršitelj/ica na neodređeno nepuno radno vrijeme,  20 sati tjedno,  rad u  matičnoj školi, , uz uvjet probnog rada u trajanju od 3 mjeseca, upražnjeno radno mjesto;

Potrebno je da kandidat ispunjava uvjete propisane Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14, 07/17, 68/18, 98/19,64/20,151/22,156/23), Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN br 6/19 i 75/20) a za točke 2. i  3. i prema Zakonu o umjetničkom obrazovanju (NN 130/11).

Kandidati/kinje koji ispunjavanju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:

- životopis,

- presliku dokaza o državljanstvu,

- presliku diploma, odnosno dokaz o stručnoj spremi,

- potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od dana raspisivanja natječaja

- elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a, ne starije od dana raspisivanja natječaja.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na pravo prednosti koje ostvaruje samo pod jednakim uvjetima.

Da bi ostvario prednost pri zapošljavanju, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve potrebne dokaze.

Popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji  nalaze se na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Osoba koja se poziva  na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (čl.49.st.1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti procjeni odnosno testiranju sukladno odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u OŠ Vladimira Nazora – SE „Vladimir Nazor“ Rovinj – Rovigno. Kandidat u prijavi na natječaj mora navesti e-mail adresu na koju će biti dostavljena obavijest o datumu i vremenu procjene odnosno testiranja.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta potrebno je dostaviti u roku 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Škole i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje osobno ili poštom na adresu:

OŠ V. NAZORA – SE ‘’V. NAZOR’’

Edmondo de Amicis 31

52210 Rovinj – Rovigno

naznaka ‘’za natječaj’’

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

U skladu s Uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta  i Vijeća od 17.04.2016. te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka ( NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zasnivanje radnog odnosa.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka biti će objavljena na web stranicama Škole.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OŠ V. Nazora - SE 'V. Nazora'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: EDMONDA DE AMICISA 31, ROVINJ 52210

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469123.

Ver las 388 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.