Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Službenik/ica Na Rm Iii. Vrste–voditelj/ica Ostalih Ustrojbenih Jedinica-voditelj/ica Poslova Za Studente S Invaliditetom U Studentskoj Referadi

SLUŽBENIK/ICA NA RM III. VRSTE–VODITELJ/ICA OSTALIH USTROJBENIH JEDINICA-VODITELJ/ICA POSLOVA ZA STUDENTE S INVALIDITETOM U STUDENTSKOJ REFERADI

Contratación de Oficinistas generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • u suradnji s nadležnim službama koordinira poslove vezane uz upis na studij osoba s invaliditetom te poslove vezanih uz njihovo napredovanje kroz studij, pruža informacije i kontakt osoba je za studente s invaliditetom,
  • obavlja administrativno-tehničke poslove za potrebe preddiplomskog sveučilišnog studija (upisi, evidencije studenata, evidencije ispita, diplomski ispiti, statistike i izvještaji),
  • obavlja administrativno-tehničke poslove vezane uz završetak studija: evidencija završetka, izvještaji, potvrde o završetku studija, priprema diploma/svjedodžbi za tisak, priprema promocije,
  • odgovoran je za sadržaj diploma i dopunskih isprava o studiju za studente preddiplomskog sveučilišnog studija,
  • odgovoran je za sadržaj diploma i dopunskih isprava o studiju za studente specijalističkog diplomskog stručnog studija,
  • zaprima prijave za upis i vrši upis studenata sukladno rezultatima razredbenog postupka,
  • vodi propisane evidencije o studentima i ispitima,
  • obavlja pripremne radnje i vrši upis studenata u više semestre i godine studija,
  • administrira sustav za evidenciju i izradu studentskih iskaznica,
  • prima stranke i studente te daje potrebne informacije i upute o studiju,
  • izdaje studentima uvjerenja, odluke i rješenja i brine o dostavi istih,
  • brine o urednoj naplati školarine i drugih plaćanja koja se odnose na studente,
  • obavlja poslove voditelja poslijediplomskog studija u vrijeme njegove odsutnosti koji se odnose na poslove oko preddiplomskog stručnog i sveučilišnog diplomskog studija.

Uvjeti:

  • završena srednja stručna sprema,
  • poznavanje rada na računalu,
  • poznavanje engleskog ili drugog svjetskog jezika.

Prijavi na natječaj za zapošljavanje na radno mjesto potrebno je priložiti:

  • životopis,
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika svjedodžbe),
  • preslika identifikacijske isprave (osobna iskaznica, putovnica ili domovnica),
  • potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o ostvarenom radnom stažu.

Napomena:

  • pravo podnošenja prijave na natječaj imaju ravnopravno osobe oba spola,
  • zapošljavanje na neodređeno puno radno vrijeme, uz probni rok od dva mjeseca.

Urednom prijavom smatra se vlastoručno potpisana prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Osobe koje nisu podnijele pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja ne smatraju se kandidatima prijavljenim na javni natječaj.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave javnog natječaja u „Narodnim novinama“. Prijave s prilozima podnose se u zatvorenom omotu isključivo poštom Službi za pravne, kadrovske i opće poslove Građevinskog fakulteta u Rijeci, Radmile Matejčić 3, 51 000 Rijeka.

Fakultet zadržava pravo da prije donošenja odluke o izboru, s kandidatima koji podnesu pravovremene i uredne prijave te ispunjavaju formalne uvjete ovog natječaja, provede provjeru znanja i vještina testiranjem i/ili intervjuom. O održavanju testiranja i/ili intervjua kandidati će biti pravodobno obaviješteni. Ako kandidat ne pristupi provjeri, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj. Fakultet zadržava pravo da ne izvrši izbor nijednog kandidata na natječaj.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: GRAĐEVINSKI FAKULTET U RIJECI.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Rijeka, Radmile Matejčić 3

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2457828.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.