Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Skladníci, Obsluha Manipulačního Vozíku (m/ž), Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Trabajo en República Checa (Pardubický kraj) de Operadores de autoelevadoras

Skladníci, Obsluha Manipulačního Vozíku (m/ž), Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Řidiči a obsluha pojízdných zařízení › Obsluha pojízdných zařízení › Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:

Výkon práce ve skladu dle pracovních pokynů vedoucí ke splnění požadavků zákazníka a standardů kvantity a kvality. Příjem materiálu a kontrola jeho kvantity a kvality, evidence materiálu, skladování materiálu, výdej materiálu dle požadavků plánování a produkce.

- Zodpovědnost za přesný fyzický a systémový stav materiálu a pohyb materiálu, správné objednání materiálu a správnou inventuru v celém skladu a dále za sběr veškerých kartonů ze skladu, balení palet.

- Provádění práce vazače či jeřábníka dle potřeby pod podmínkou platné kvalifikace.

- Dle potřeby řízení manipulační techniky: NZV, VZV.

- Kontrola materiálu (porovnání zůstatků se systémem).

- Sběr objednávek ze skladových lokací a regálů dle příslušných reportů. Objednání materiálu s ohledem na požadavky a stavy materiálu ve skladu.

- Scanování kartonů do el. systémů, balení materiálu a nakládání palet.Tisk labelů a polepování materiálu.

- Nahlášení a řešení neshod; spolupráce s ostatními odděleními při řešení problémů včetně předávky materiálu. Provádění pravidelných inventur a namátkových kontrol.

- Práce se systémem SAP.

- Nakládání a vykládání návěsů.

- Podílení se na zlepšování skladových procesů.

- V případě potřeby vykonává dočasnou práci operátora.

- Zodpovědnost za dodržování interních předpisů a směrnic zaměstnavatele a zásad BOZP, PO a SER, 5S

Zaměstnanecké výhody:

Smlouva na dobu neurčitou, garantujeme mzdu na účtu 15. den v měsíci, roční Cafetérie 3 000 bodů, každoroční navyšování mzdy a možnost kariérního růstu, dotované stravování od externího dodavatele, možnost využítí zvýhodněných mobilních tarifů od společnosti T-mobile, firemní fitness s kavárnou, k dispozici v areálu je velká krytá kolárna, parkoviště, zastávka MHD je 3 minuty chůze.

Vhodné pro absolventy.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Región: Pardubický kraj.

Ver 48 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 20.

Empleador: Foxconn European Manufacturing Services s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Radka Zahajská. Tel.: +420 704 684 643. E-mail: rzahajskacz.foxconn.com . Adresa: U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03  Pardubice 3.

  • Ciudad: Pardubice; Código postal: 530 03; Dirección: U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3
  • Teléfono: +420 +420 704 684 643
  • Correo electrónico: rzahajskacz.foxconn.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28771700785.

Ver las 77 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras ofertadas.