Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > operador de máquina cortadora/operadora de máquina cortadora > *seřizovač Cnc Strojů, Seřizovači A Obsluha Konvenčních Fréz

Contrato de operador de máquina cortadora/operadora de máquina cortadora en Kraj Vysočina (República Checa)

*seřizovač Cnc Strojů, Seřizovači A Obsluha Konvenčních Fréz

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquina cortadora/operadora de máquina cortadora.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech › Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů.

Descripción de la oferta de trabajo:

*Náplň práce:

- nastavení a seřizování CNC strojů,

- zodpovědnost za rozjezd výroby a následný chod strojů,

- příprava nástrojů,

- provádění drobných oprav,

- měření na pracovišti i v měřící místnosti.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání technického směru,

- schopnost čtení výkresové dokumentace

- znalost technické dokumentace

- praxi na obdobné pozici,

- samostatnost, spolehlivost, odpovědnost,

- technické myšlení a ochotu se vzdělávat,

- manuální zručnost,

- ochotu pracovat ve třísměnném provoze.

K uvedené pracovní pozici nabízíme:

"    finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a odvedené práci,

"    příjemné, moderní pracovní prostředí ve firmě s tradicí,

"    dlouhodobé a perspektivní zaměstnání,

"    zaměstnanecké benefity:

"    mimořádné odměny 2x ročně,

"    25 dní dovolené /rok,

"    penzijní a životní připojištění,

"    příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu  v hodnotě 110,-Kč/den),

"    bonus za odpracování plného fondu pracovní doby/měsíc,

"    odpovídající zaškolení,

"    nástup dle dohody

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: praceadoz.cz nebo volejte.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 34 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: ADOZ, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Květa Hájková, asistentka ředitele, PERSONALISTIKA. Tel.: +420 566 591 911. E-mail: praceadoz.cz ; kveta.hajkovaadoz.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 566 591 911
  • Correo electrónico: praceadoz.cz; kveta.hajkovaadoz.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:25191980775.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquina cortadora/operadora de máquina cortadora ofertadas.