Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros > Rukovoditelj/ica Službe Za Opće Poslove

Ofertas de empleo en Croacia de Ingenieros

Rukovoditelj/ica Službe Za Opće Poslove

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Engineering professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Radno mjesto: RUKOVODITELJ SLUŽBE ZA OPĆE POSLOVE

Organizacijska jedinica: Služba za opće poslove

Stručna sprema i zvanje: VSS ili 300 ECTS tehničkog/društvenog usmjerenja

Radno iskustvo u struci: 3 godine

Poželjna znanja i vještine:

•Radno iskustvo u području sigurnosti

•Radno iskustvo na rukovodećim pozicijama

•Odlično poznavanje propisa iz područja sigurnosti, posebice sigurnosti energetskog sustava

•Sposobnost tumačenja i primjene pravila i propisa iz područja djelatnosti Društva

•Samostalnost, odgovornost, proaktivnost i pouzdanost u radu

•Sposobnost donošenja odluka u različitim situacijama

•Prilagodljivost različitim radnim aktivnostima u dinamičnom radnom okruženju

Opis poslova:

•Organiziranje, koordiniranje, rukovođenje i nadziranje rada Službe

•Sudjelovanje u izradi poslovne strategije iz područja rada Službe

•Koordiniranje rada organizacijskih jedinica unutar Službe s ostalim organizacijskim jedinicama u Društvu

•Obavljanje posebnih poslova temeljem imenovanja direktora Društva

•Obavljanje i drugih poslova u funkciji izvršenja posla radnog mjesta sukladno obrazovanju i usmjerenju, stečenim znanjima i vještinama

Broj radnika: 1

Trajanje potrebe: na određeno vrijeme (do tri godine)

Rad u smjenama: ne

Koeficijent : 4.50

Rok za dostavu ponuda: 8 dana od dana objave

Dokazi uz ponudu: zamolba, životopis, preslika osobne iskaznice, dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome, odnosno rješenje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije koju je izdalo nadležno tijelo), dokaz o radnom stažu/iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje i/ili potvrda poslodavca iz koje je vidljivo da je kandidat/kinja radio/la na odgovarajućim poslovima odgovarajuće vrijeme ili preslika ugovora o radu iz koje je vidljivo da je kandidat/kinja radio/la na odgovarajućim poslovima odgovarajuće vrijeme ).

Napomene:

Ponude se dostavljaju putem stranice karijera https://karijera.plinara-zagreb.hr/#home na način da potrebna dokumentacija bude priložena kao jedan dokument u pdf, word ili rtf formatu.

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Kandidati/kinje prijavljeni/e na natječaj koji ispunjavaju sve gore navedene formalne uvjete, a čije prijave su pravovremene i potpune uputit će se u selekcijski postupak.

Za kandidata/kinju koji/a ne pristupi selekcijskom postupku smatrat će se da je povukao/la prijavu na ovaj natječaj i neće se više smatrati kandidatom/kinjom.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), upućuju se potencijalni kandidati/kinje iz čl. 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Kandidati/kinje koji/e ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( „Narodne novine“ br. 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva branitelja:

Potencijalni kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na natječaj dužan/na je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2496096.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.