Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Oficinistas generales > Referent (kontrolor Za Zdravstveno Osiguranje)

REFERENT (KONTROLOR ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE). Croacia

Empleos en Croacia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

HRVATSKI ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE

DIREKCIJA

Margaretska 3, Zagreb

na osnovi odluke ravnatelja Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje o potrebi zasnivanja radnog odnosa, o b j a v lj u j e s e

J A V N I N A T J E Č A J

za prijam u radni odnos

III. PODRUČNA SLUŽBA PAZIN

Ispostava Buzet u Buzetu

14. referent (radno mjesto kontrolor za zdravstveno osiguranje)- radno mjesto III. vrste, jedan

izvršitelj

Stručni uvjeti za radna mjesta pod rednim brojevima 2., 4., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 14. i 15.:

- SSS upravne ili ekonomske struke ili SŠS-gimnazija

- 3 mjeseca radnog iskustva u struci

Radni odnos zasniva se na neodređeno i puno radno vrijeme uz poseban uvjet probnog rada.

Za sva radna mjesta, osim za radno mjesto pod rednim brojem 13., uvjet je poznavanje rada na računalu.

Za radna mjesta pod rednim brojevima 1. i 10. može se javiti kandidat koji nema položen državni ispit II. razine, uz obvezu da ga položi u roku od šest mjeseci od dana zasnivanja radnog odnosa.

Za radno mjesto pod rednim brojem 3. može se javiti kandidat koji nema položen stručni ispit za upravljanje dokumentarnim i arhivskim gradivom izvan arhiva, uz obvezu da ga položi u određenom roku.

Ponudu na javni natječaj imaju pravo dostaviti osobe oba spola.

U ponudi na javni natječaj potrebno je navesti regionalni ured/područnu službu na koju se ponuda odnosi, osobne podatke (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja, broj telefona, e-adresu) te priložiti:

- životopis,

- dokaz o državljanstvu (domovnica, osobna iskaznica, putovnica ili vojna iskaznica)

- dokaz o ispunjavanju stručnih uvjeta odnosno dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja

(za radna mjesta I. i II. vrste – diploma, za radna mjesta III. vrste– svjedodžba srednje škole odnosno svjedodžba o državnoj maturi, za radno mjesto IV. vrste- svjedodžba osnovne škole)

Kandidati koji su stručnu spremu stekli u inozemstvu trebaju priložiti i rješenje o nostrifikaciji

odnosno priznavanju inozemne kvalifikacije iz kojega je vidljivo koji je to stupanj obrazovanja

i razina obrazovanja i s kojim je stupnjem odnosno razinom obrazovanja to u Republici

Hrvatskoj izjednačeno

- elektronički zapis podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radno-pravnom

statusu

- za radna mjesta pod rednim brojevima 1. i 10. dokaz o položenom državnom ispitu II. razine – ako ga je kandidat položio

- za radno mjesto pod rednim brojem 3. dokaz o položenom stručnom ispitu za upravljanje

dokumentarnim i arhivskim gradivom izvan arhiva– ako ga je kandidat položio

Radnim iskustvom u struci podrazumijeva se radno iskustvo ostvareno u javnoj službi ili izvan javne službe na poslovima odgovarajuće struke i stupnja obrazovanja, uključujući i vrijeme stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa u odgovarajućoj struci i stupnju obrazovanja.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.) uz prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze o ostvarivanju prava prednosti pri zapošljavanju iz članka 103. rečenog Zakona, koji su navedeni na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na javni natječaj dužan je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s odredbom članka 48 f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine br. 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) uz prijavu na javni natječaj dužan je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21) uz prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze o ostvarivanju prava prednosti pri zapošljavanju iz članka 49. rečenog Zakona koji su navedeni na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Osobne podatke kandidata prikupljene podnošenjem Ponude za javni natječaj za prijam u radni odnos Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje će obrađivati u svrhu odabira kandidata na natječaju za prijam u radni odnos, a radi sklapanja ugovora o radu s odabranim kandidatima.

Prikupljeni podaci kandidata koji su pristupili ovom Javnom natječaju čuvat će se u roku od 5 godina od isteka godine u kojoj je postupak završen, sukladno općem aktu Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje o obradi i čuvanju arhivskog gradiva.

Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje će osobne podatke kandidata prikupljene ovim Javnim natječajem obrađivati isključivo u skladu s odredbama ovog Javnog natječaja, te ih neće prenositi drugim fizičkim ili pravnim osobama, osim u slučaju onih kandidata s kojima će sklopiti ugovor o radu, a čije je podatke po sklapanju ugovora o radu, sukladno pravnim obvezama koje kao poslodavac ima, dužan prenositi drugim tijelima javne vlasti u svrhu prijave na mirovinsko osiguranje, zdravstveno osiguranje i sl.

Podnošenjem Ponude za javni natječaj za prijam u radni odnos temeljem ovog Javnog natječaja podrazumijeva se da su kandidati upoznati sa svrhom i pravnim temeljem obrade njihovih osobnih podataka, a više o svojim pravima u vezi obrade osobnih podataka mogu pročitati u „Izjavi o privatnosti“ objavljenoj na mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje https://hzzo.hr/izjava-o-privatnosti

Dokumentacija se dostavlja u fotokopiji, a prije izbora, odnosno sklapanja ugovora o radu izabrani kandidat je obvezan predočiti originalnu dokumentaciju.

Nepotpune i nepravodobno podnesene ponude neće se razmatrati.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će pozvani na testiranje (razgovor i/ili pisana provjera znanja i drugih sposobnosti kandidata).

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni javnom objavom imena i prezimena izabranog kandidata na mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje.

Ponuda na javni natječaj dostavlja se neposredno ili poštom u roku od osam dana od dana objave javnog natječaja u "Narodnim novinama“.

Ponude za radno mjesto u Područnoj službi Pazin i Ispostavama Buzet i Labin dostavlja se na adresu: Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje, Regionalni ured Rijeka, Područna služba Pazin, Prolaz Otokara Keršovanija 2, 52 001 Pazin.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: HRVATSKI ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Prolaz Otokara Keršovanija 2, 52 001 Pazin

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2490203.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.