Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Economistas > Referent/ica U Računovodstvu

Contrato en Croacia de Economistas

Referent/ica U Računovodstvu

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

Zaštita imovine i vrijednosti tvrtke putem računovodstvenog vođenja knjiga. Vođenje procesa plaćanja, knjiženja, istraživanja, kontrola i usklađivanja.

Š

to nudimo:

  • Kompetitivna primanja
  • Cjelokupni trening
  • Paket benefita

    • Bonusi na temelju ostvarenih rezultata
    • Djelomična kompenzacija programa za osobni i profesionalni razvoj
    • Bonusi za preporuke novih zaposlenika
    • Bonusi za obljetnice
    • Ponuda paketa putovanja po sniženoj cijeni

  • Jedinstvena korporativna kultura
  • Rad u internacionalnom timu

Odgovornosti:

  • Priprema i održavanje financijskih zapisa, uključujući račune glavne knjige, financijska izvješća i druga izvješća
  • Usklađivanje bankovnih izvoda i računa kako bi osigurali točnost financijskih podataka
  • Pomoć u pripremi proračuna i financijskih prognoza
  • Osiguranje usklađenosti s relevantnim zakonima, propisima i računovodstvenim načelima
  • Suradnja s internim timovima
  • Podrška vanjskim revizijama
  • Administrativni poslovi u sklopu računovodstvenog tima
  • Knjiženje kunskih i deviznih izvoda
  • Praćenje i kontrola poslovnih promjena u glavnoj knjizi
  • Srodni poslovi po nalogu voditelja

Uvjeti:

  • Tečno poznavanje pisanog i govornog engleskog jezika
  • Iskustvo u računovodstvu - minimalno 1 godinu
  • Dobro poznavanje rada na računalu, posebno u Microsoft Word-u / Excel-u
  • Visoka pozornost na detalje, točnost, motiviranost i poslovna znatiželja
  • Sposobnost preuzimanja inicijative
  • Otvorenost i komunikativnost
  • Radno vrijeme Ponedjeljak – Petak (vikend slobodan)

Vašu prijavu pošaljite na Engleskom jeziku na email adresu:

Ivana Prebisalic Ursic iprebisalicursicoattravel.com

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GRAND CIRCLE DUBROVNIK d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: iprebisalicursicoattravel.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2474466.

Ver las 101 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.