Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Recepcionistas (general) > Recepcionar/ka

RECEPCIONAR/KA. Croacia

Empleo en Croacia de Recepcionistas (general)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general).

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Customer services clerks › Client information workers › Receptionists (general).

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova i glavne odgovornosti u hotelu TOLERO Ploče:

  • Srdačno dočekivanje gostiju prilikom dolaska u hotel, pružajući im osnovne informacije o objektu, kao i smještaj u sobu.
  • Upravljanje rezervacijama gostiju putem telefona, interneta ili osobno, osiguravajući da su svi podaci točni i ažurirani.
  • Provjera identiteta gostiju, dodjela ključeva sobe, naplata, naplata boravišne pristojbe te osiguravanje da su svi troškovi pokriveni prilikom odjave.
  • Pružanje detaljnih informacija o uslugama hotela, poput restorana, fitness centra, bazena i drugih sadržaja, kao i informacija o lokalnim atrakcijama, restoranima i prijevozu.
  • Brzo i učinkovito rješavanje pritužbi i zahtjeva gostiju kako bi se osiguralo njihovo zadovoljstvo i lojalnost prema hotelu.
  • Vođenje evidencije o rezervacijama, izrada izvještaja, upravljanje blagajnom i obrada osobnih podataka gostiju, vođenje evidencije i transakcijama te ostali administrativni poslovi
  • Nadgledanje rada spremačica: Planiranje rasporeda čišćenja, nadzor kvalitete čišćenja soba i zajedničkih prostorija te osiguravanje poštivanja higijenskih standarda.
  • Briga o čistoći hotela: Sudjelovanje u održavanju čistoće recepcijskog područja, lobbyja i ostalih zajedničkih prostorija.
  • Sigurno čuvanje ključeva soba i ostalih prostorija hotela.
  • Suradnja s ostalim odjelima: Uspostavljanje komunikacije s drugim odjelima hotela poput čišćenja, održavanja i ugostiteljstva kako bi se osiguralo glatko funkcioniranje svih operacija.
  • Ostale poslove prema naputku voditelja/ice

    Nudimo:

  • Sezonski posao
  • stimulativna primanja uz mogućnost dodatnog bonusa
  • mogućnost stalnog zaposlenja / ugvor za stalni sezonac
  • Priliku za razvoj karijere i nadogradnju postojećih znanja i vještina

  • SSS/VŠS/VSS HTT, društvenog ili ekonomskog usmjerenja (nije uvjet)
  • Poželjno iskustvo barem 1 godinu rada na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno odlično znanje barem dva strana jezika u govoru i pismu (engleski obavezno, njemački ili talijanski prednost)
  • Poznavanje rada na računalu
  • Izvrsne organizacijske i komunikacijske vještine
  • Proaktivnost, urednost i pedantnost pri izvršavanju radnih zadataka
  • Sklonost rada u timu
  • Spremnost na rad u smjenama

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: FOTEINOS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: marinafoteinos.hr

NajavaMobitel: 095 3494103

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2472319.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) ofertadas.