Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Peones de la industria manufacturera > Radnik/radnica U Proizvodnji

RADNIK/RADNICA U PROIZVODNJI. Croacia

Ofertas de trabajo de Peones de la industria manufacturera en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Labourers in mining, construction, manufacturing and transport › Manufacturing labourers › Manufacturing labourers not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

Tvrtka smo koja se bavi proizvodnjom profiliranih limova i građevinske limarije sa sjedištem u Lipovljanima te poslovnicama u Sisku i Kutini. Proizvodnju smo proširili i na izradu montažnih kuća te lakih čeličnih konstrukcija, montažnih hala i gospodarskih objekata raznih veličina.

Tražimo radnike za proizvodnju građevinske limarije i profiliranih limova za rad u pogonu u Lipovljanima i Novskoj

Potrebno je više zaposlenika a ovisno o osobnim znanjima i vještinama bili bi im dodjeljeni slijedeći zadaci i odgovornosti:

- rad na proizvodnim linijama i strojevima za izradu građevinske limarije ( žljebovi, odvodne cijevi, opšavne lajsne... )

- rad na linijama za izradu profiliranih limova tipa trapeznih limova, lima u obliku crijepa, imitacija lamperije ...

- rad na proizvodnji profila za suhu gradnju tipa CD/UD profili ( proizvodni pogon u Novskoj)

- rad na proizvodnji i spajanju lakih metalnih konstrukcija za proizvodnju montažnih kuća ( proizvodni pogon u Novskoj )

- elektrostatsko plastificiranje metala

Što tražimo:

- komunikativne, odgovorne i pouzdane osobe spremne na timski rad

- iskustvo u proizvodnji na istim ili sličnim poslovima ( obrada lima ili metala općenito ) poželjno ali nije uvjet

- spretnost u radu i samostalnost

Što nudimo:

- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

- mentoriranje odnosno uvođenje u posao i edukaciju za spomenute radove

- rad u stabilnoj tvrtci koja neprestano ulaže u nove tehnologije i prati trendove tržišta

- radno vrijeme od 7:00 - 15:00, ponedjeljek-petak ( vikendi slobodni)

- naknada za topli obrok i putne troškove

- redovita i konkurentna primanja te stimulativni dio vezan uz radni učinak ( od 1000 - 1300€ )

- mogućnost napredovanja i usavršavanja

- dodatni bonusi i novčane nagrade u vidu božičnice, uskrsnice, regresa, potpora roditeljima ( darovi za djecu, rođenje, prvi dan škole) .

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: BARANČEK d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

NajavaTelefon: 044 676381

Email: infobarancek.hr

NajavaMobitel: 091 7314570

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2455960.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.