Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Electrotécnicos > Radnik U Proizvodnji Proizvoda Od Papira I Kartona (m/ž)

Contrato de Electrotécnicos en Croacia

Radnik U Proizvodnji Proizvoda Od Papira I Kartona (m/ž)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electrical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zbog povećane potražnje za našim proizvodima, zapošljavamo nove djelatnike stoga je ovo izvrsna prilika da se pridružite našem uspješnom timu s brojnim prilikama za učenje i napredovanje.

Nudimo:

  • božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu
  • dodatne bonuse i nagrađivanja
  • plaćen prijevoz u punom iznosu prema mjestu stanovanja
  • osiguran topli obrok
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj
  • mogućnost rada u izazovnom, poticajnom i dinamičnom radnom okruženju
  • rad u uspješnoj kompaniji prepoznatljivog brenda
  • zaštitnu odjeću i obuću osiguranu od poslodavca.

    Odgovornosti:

  • sudjelovanje u pripremi strojeva i repromaterijala za rad
  • rad na poslovima u proizvodnji proizvoda od papira i kartona koji obuhvaćaju rad na traci u 4 smjene
  • provedba plana proizvodnje pod vodstvom voditelja proizvodnje i glavnog operatera
  • posluživanje proizvodnih linija
  • održavanje higijene stroja, alata i radnih površina.

    Uvjeti:

  • KV, SSS prehrambenog / strojarskog / mehaničarskog smjera, elektrotehnička škola
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • sklonost timskom radu
  • želja za učenjem i usavršavanjem.

    Poželjno imati položeno stručno osposobljavanje za vozača viljuškara no nije uvjet.

    Trebaš posao? Društvena si osoba i voliš raditi s ljudima? Javi nam se već danas i postani dio našeg tima!

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: HARTMANN d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dravska 13, 48000 Koprivnica

Email: mnshartmann-packaging.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2475514.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.