Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Conserjes > Radnik/ca Na Održavanju – Domar/domarka

Trabajar de Conserjes en Croacia

Radnik/ca Na Održavanju – Domar/domarka

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • održavanje zelenih površina (između ostalog zalijevanje zelenih površina, čupanje korova, okopavanje, košnja trave i sl.),
  • održavanje biljaka,
  • čišćenje dvorišta poslodavca,
  • sortiranje otpada,
  • pražnjenje spremnika za otpad,
  • odvoz otpadnog drva i ostataka nastalih u procesu proizvodnje,
  • po potrebi pripomoć domaćicama u čišćenju, spremanju i organizaciji,
  • pomoć tehničaru u održavanju sa jednostavnijim radnim operacijama.

Uvjeti:

  • stručna sprema: KV, SSS,
  • 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet.

Poželjna znanja i vještine:

  • poznavanje osnovnih znanja vezanih u jednostavnije i srednje složene alate,
  • poznavanje i zainteresiranost prema osnovnim i jednostavnijim strojeva,
  • usmjerenost na organizaciju.

Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen prijevoz,
  • naknadu za topli obrok,
  • prigodne i godišnje nagrade,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • interna školovanja među odjelima,
  • priliku za profesionalni razvoj i napredovanje,
  • rad u mladom i dinamičnom timu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: PROSTORIA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaoprostoria.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2454451.

Ver las 77 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.