Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Pravosodni Svetnik (pdi) - Ii (strokovni Sodelavec Vs Rs - Svetovalec), V Nazivu Pravosodni Svetnik (pdi) Ii, I - M/ž

Oferta de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Pravosodni Svetnik (pdi) - Ii (strokovni Sodelavec Vs Rs - Svetovalec), V Nazivu Pravosodni Svetnik (pdi) Ii, I - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI STROKOVNJAKI, D. N., poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PROUČEVANJE NAJZAHTEVNEJŠIH ZADEV, KI MU JIH DODELI PRAVOSODNI FUNKCIONAR, PRIPRAVA IZJEMNO ZAHTEVNE STROKOVNE PODLAGE ZA SPREJEM ODLOČITVE, PRIPRAVA IZJEMNO ZAHTEVNE ODLOČITVE IN OBRAZLOŽITVE ODLOČITVE;

  SPREMLJANJE IN PROUČEVANJE SODNE PRAKSE IN STROKOVNE LITERATURE;

  PRIPRAVLJANJE POMEMBNEJŠIH OSNUTKOV POROČIL, ANALIZ IN INFORMACIJ PO USMERITVAH SODNIKA; SPREJEMANJE VLOG IN IZJAV STRANK NA ZAPISNIK;

  POROČANJE NA SEJAH SENATOV IN IZDELAVA OSNUTKOV SODNIH ODLOČB, STROKOVNIH REFERATOV, PREDLOGOV NAČELNIH STALIŠČ IN PRAVNIH MNENJ., Univerzitetni diplomirani pravnik/druga stopnja, znanje uradnega jezika, pravniški državni izpit, obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, splošni pogoji s področja delovnega prava in pogoji po 2. odstavku 88. člena ZJU. Prijava mora vsebovati: 1. izjavo kandidata o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter evidenčna št. diplome, leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena;  2. opis delovnih izkušenj, iz katerega je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj;  3. izjavo kandidata, da:je državljan Republike Slovenije,   ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in da ni bil obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njega ni vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti; 4. izjavo o opravljenem pravniškem državnem izpitu; 5. izjavo, da za namen tega natečajnega postopka dovoljuje Vrhovnemu sodišču pridobitev podatkov iz uradnih evidenc. Če kandidat z vpogledom v uradne evidence ne soglaša, mora sam predložiti ustrezna dokazila, 6. izpolnjen obrazec »Vloga za zaposlitev«.  Celotna objava prostega delovnega mesta je objavljena na spletni strani VS RS (www.sodisce.si/vsrs). Kandidat vloži prijavo na obrazcu "Vloga za zaposlitev", ki je priloga javnega natečaja objavljenega na spletni strani sodišča.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1212 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: VRHOVNO SODIŠČE REPUBLIKE SLOVENIJE, Tavčarjeva ulica 9 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KADROVSKA SLUŽBA SKUPNA
Contact Phone: 01 434 27 81
Contact Email: sks.vsrssodisce.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE83058.