Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > vigilante de seguridad > Pracovník/pracovnice Fyzické Ostrahy, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Demanda en Královéhradecký kraj (República Checa) de vigilante de seguridad

Pracovník/pracovnice Fyzické Ostrahy, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní poměr na dobu určitou, nepřetržitý provoz - 12hodinové směny, plný nebo zkrácený pracovní úvazek (v případě zkráceného úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně).

Pozice jsou vhodné především pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Náplň práce: ostraha výrobního objektu v Novém Městě nad Metují, obsluha kamerového systému, kontrolní obchůzky, hlášení provozních závad apod.

Požadavky: dobré komunikační schopnosti; přiměřený fyzický stav; praxe a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou - zaměstnavatel zajistí přípravu na zkoušky a jejich absolvování.

Zaměstnavatel nabízí: hrubou mzdu 19.000 - 20.000 Kč měsíčně včetně příplatků; náborový bonus až 3.000 Kč - 8.000 Kč po odpracování zkušební doby, dalších 5.000 Kč po odpracovaném roce; osobní ohodnocení až 3.000 Kč měsíčně; výkonnostní odměny, prémie; příjemný kolektiv i vedoucí; dobré zázemí; domluvu na plánu směn ostrahy objektu.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte pana Boušku, na telefonu +420 734 363 619 (ve všední dny od 08:00 hod. do 14:00 hod.), nebo pište na e-mail: naborbpsa.cz

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 37 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: BPSA s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bouška. Tel.: +420 734 363 619(Po-Páod08:00hoddo14hod.). E-mail: bouskabpsa.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 734 363 619(Po-Páod08:00hoddo14hod.)
  • Correo electrónico: bouskabpsa.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28398400747.

Ver las 106 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad ofertadas.