Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Pomoćnik/pomoćnica U Kući

POMOĆNIK/POMOĆNICA U KUĆI. Croacia

Trabajo de Limpiadores y asistentes domésticos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Domestic cleaners and helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

JAVNI NATJEČAJ

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme pomoćnik/ca u kući

Projekta GDCK Ivanić-Grad Zaželi  „Uvijek uz Vas“

Radno mjesto: Pomoćnik/ca u kući

Mjesto rada: Zagrebačka županija – Grad Ivanić-Grad

Broj traženih radnika/ca: 1 (jedan/na)

Uvjeti:

◦Punoljetnost

◦Hrvatsko državljanstvo

◦Minimalno završena osnovna škola

◦vozačka dozvola „B“ kategorije

Vrsta zaposlenja: na određeno – do 32 mjeseca uz obavezni probni rad od 3 mjeseca

Radno vrijeme: puno

Smještaj: nema smještaja

Uvjeti na radnom mjestu: Terenski rad

Radno iskustvo: nije uvjet

Uz pisanu prijavu na javni natječaj osoba koja se javlja na natječaj za radnicu za pružanje pomoći i njege u kući, dužna je priložiti dokumente i to:

◦zamolba uz životopis (obavezno navesti adresu, broj telefona,

           mobitela, e-mail ukoliko kandidat posjeduje)

◦kopiju osobne iskaznice

◦presliku domovnice

◦preslika svjedodžbu o završenoj školi

◦preslika e-radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

◦presliku vozačke dozvole

◦potvrda o nekažnjavanju (ne starija od 3 mjeseca)

◦izjava o davanju suglasnosti za korištenje osobnih podataka

(formular dostupan na adresi poslodavca)

Opis poslova:

Opis poslova: Organiziranje prehrane u kućanstvima starijih i nemoćnih osoba, obavljanje kućanskih poslova, održavanje osobne higijene, zadovoljavanje svakodnevnih potreba starijih i nemoćnih korisnika. Pomoć u dostavi namirnica i pripremi obroka, pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova, pomoć pri oblačenju i svlačenju, briga o higijeni, pomoć u socijalnoj integraciji, pomoć u posredovanju u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl), pružanje podrške starijim i nemoćnim osobama kroz razgovore i druženja, te uključivanje u društvo, pratnju i pomoć u raznim društvenim aktivnostima.

Nepotpune prijave i prijave koje su stigle izvan datuma za dostavu prijava neće se uzimati u razmatranje. Pisane prijave na natječaj  s traženim priloženim dokazima o ispunjavanju uvjeta potrebno je dostaviti  OSOBNO na adresu: Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad, Vulinčeva 30, 10310 Ivanić-Grad, uz naznaku „ZA NATJEČAJ“  Pomoćnik/ca u kući na projektu Zaželi „Uvijek uz Vas“– ne otvaraj zaključno s danom 19.4.2024.godine do 13.00 sati

Natječaj će biti objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici GDCK Ivanić-Grad, ta na stranicama partnera Zagrebačka županija, Grada Ivanić-Grada. O rezultatima javnog natječaja svi kandidati bit će obaviješteni. Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad zadržava pravo poništenja oglasa bez posebnog objašnjenja

Projekt je u skladu sa programom “Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027.” kao plansko -programskom dokumentu čiji je osnovni cilj pridonijeti rastu zapošljavanja i jačanju socijalne kohezije u Hrvatskoj i smjernicama politika zapošljavanja država članica EU s naglaskom na promicanje socijalne uključenosti i suzbijanja siromaštva.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: GRADSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Vulinčeva 30, Ivanić-Grad

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2490341.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.