Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Electrotécnicos > Pomoćni Radnik / Radnica Na Održavanju Javne Rasvjete

Contratación en Croacia de Electrotécnicos

Pomoćni Radnik / Radnica Na Održavanju Javne Rasvjete

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electrical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

- Pomaže električaru održavanja javne rasvjete u obavljanju poslova održavanja, popravka i montaže javne rasvjete,

- Samostalno obavlja poslove u auto-košari,

- Vodi potrebne evidencije koje su propisane organizacijom rada,

- Obavještava nadležnog električara održavanja javne rasvjete o uočenoj potrebi za narudžbom materijala za održavanje javne rasvjete,

- Sudjeluje i pomaže u redovnim pregledima sustava javne rasvjete,

- Obavlja poslove prekopa te iskopa zemlje u svim kategorijama,

- Čisti, priprema i boja stupove javne rasvjete i drugu opremu,

- Radi na pripremi betona,

- Vrši ukrcaj i iskrcaj materijala potrebnog za rad,

- Po potrebi upravlja vozilima „B“ kategorije za potrebe Društva u profesionalne svrhe.

Obvezni uvjeti za zapošljavanje:

Stručna sprema i smjer: SSS

Radno iskustvo: nije potrebno za SSS elektrotehničkog smjera,

2 godine na istim ili sličnim poslovima za SSS drugog smjera

Probni rad je moguće ugovoriti

Vozački ispit: B kategorija

Potrebna dokumentacija:

- pisana zamolba sa životopisom

- preslik osobne iskaznice

- preslik svjedodžbe

- potvrda HZMO o radnom stažu

- preslik vozačke dozvole

- izvornik uvjerenja o nekažnjavanju (ne stariji od 6 mjeseci).

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: PARKOVI I NASADI D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Kavanjinova 12, 21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2451436.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.