Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor/vendedora > Optinen Myyjä, Opti-aika Järvelä Oy

Optinen myyjä, Opti-Aika Järvelä Oy. Finlandia

Oferta de empleo de vendedor/vendedora en Finlandia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakas palveluhenkistä optista myyjää alueelle Ylivieska, Sievi sekä Nivala. Työt alkavat mahdollisimman pian sopimuksen mukaan ja kyseessä on toistaiseksi voimassa oleva työsuhde.

Sinulla on rohkeutta ja määrätietoisuutta suositella asiakkaille oikeita tuotteita ja palveluita. Persoonana olet aito, energinen ja asiakaslähtöinen.

Arvostamme kaupallisen alan koulutusta sekä palvelualan työkokemusta. Saat kattavan perehdytyksen työhön.

Opti-Aika Järvelä palvelee Haapajärvellä, Nivalassa, Oulaisissa, Sievissä sekä Ylivieskassa. Raahesta, Haapajärveltä ja Oulaisista löytyvät optisten palvelujen lisäksi myös kellot ja korut. Meihin voit tutustua tarkemmin facebookissa https://www.facebook.com/optiaikajarvela

Lisätietoja ja hakemukset Järvelä Terttu, Puh: 0505406099, terttuoptiaika.fi

Número de puestos: 1.

Empleador: Opti-Aika Järvelä Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:9afbd1dc-e055-4415-9697-b4e6ebb00925.

Ver las 546 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.