Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica

ODGOJITELJ/ODGOJITELJICA. Croacia

Empleos de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13) i članka 43. Statuta Dječjeg vrtića Buje – Asilo infantile Buie, Buje-Buie, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Buje

Raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta odgojitelja (m/ž)

  • 1 ( jedan) izvršitelja/ice na određeno puno radno vrijeme, do povratka djelatnika/ica s bolovanja

Pristupnici/ce na natječaj moraju ispunjavati uvjete iz članka 24. 25. I 28. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13).

Uz prijavu priložiti:

  • presliku domovnice
  • preslika osobne iskaznice
  • presliku diplome
  • preslika dokaza o položenom stručnom ispitu iz članka 30. Pravilnika o načinu i uvjetima polaganja stručnog ispita odgojitelja i stručnih suradnika u dječjem vrtiću ( N/N br.133/97, 4/98) za kandidate koji su zasnovali radni odnos u dječjem vrtiću od 18.12.1997.nadalje,
  • presliku uvjerenja nadležnog suda (ne starijeg od dana objave natječaja) da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak (čl.25, st. 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju)
  • presliku uvjerenja nadležnog suda (ne starijeg od dana objave natječaja) da se protiv kandidata/kinje ne vodi prekršajni postupak (čl.25, st. 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju)
  • potvrda Centra za Socijalnu skrb ( prema mjestu stanovanja) da kandidatu/kinji nisu izrečaene zaštitne mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, (ne starijeg od dana objave natječaja)
  • ERPS ( elektronički zapis radno-pravnog statusa) odnosno potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podatcima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje – ne stariji od mjesec dana od objave natječaja
  • kratak životopis

Na natječaj se mogu javiti jednako kandidati koji imaju položen stručni ispit , kao i oni koji u trenutku prijavljivanja na natječaj nemaju položen isti te će prema članku 28.stavak 3. ZOPOO u za to zakonski predviđenom roku pristupiti polaganju stručnog ispita.

Osoba iz čl.24. st.4. ZOPOO, koja je završila učiteljski studij, prilikom prijave na natječaj dužna je dostaviti dokaz da nije bila zaposlena u sustavu predškolskog odgoja i obrazovanja na radnom mjestu odgojitelja.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17). Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na sljedećoj poveznici:

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se isključivo poštom u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu:

„ Dječji vrtić Buje „ – Asilo infantile Buie, Buje,

Matije Gupca 13,

52460 Buje,

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati, kao niti one primljene elektronskim putem.

Upravno vijeće zadržava pravo poništenja natječaja.

O rezultatima izbora kandidati/kinje će biti obaviješteni/e najkasnije u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici. Natječajna dokumentacija neće se vraćati.

Kandidat predložen za izbor , ako nema utvrđenu zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova , biti će upućen na zdravstveni pregled radi njenog utvrđivanja.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, mrežnim stranicama i oglasnim pločama Grada Buje i Dječjeg vrtića Buje 26.veljače 2024., a rok za podnošenje prijava traje od 27. veljače 2024. do 05. ožujka 2024.

Predsjednica Upravnog vijeća

Jelena Nekić

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ BUJE - ASILO INFANTILE BUIE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba:  Matije Gupca 13, 52460 Buje

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2461236.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.