Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Njegovatelj/ica

NJEGOVATELJ/ICA. Croacia

Ofertas de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal care workers › Personal care workers in health services › Home-based personal care workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kl: 112-01/24-02/1

Ur.broj: 2168/01-60-74-01-24-8

U Puli, 14.02.2024.

Na temelju suglasnosti Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike KL. 100-01/23-02/321, URBROJ: 524-08-01-02/3-24-4, od 26.01.2024. , te čl. 37. Statuta Centra za rehabilitaciju Pula, Ravnateljica Centra objavljuje

NATJEČAJ

za prijam u radni odnos

1. Njegovatelj - 2 izvršitelja (m/ž), na neodređeno puno radno vrijeme

Uvjeti:

- završeno osnovno školsko obrazovanje,

- završen tečaj za njegu

-1 godina radnog iskustva

- probni rad - 1 mjesec

1.1.Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

– životopis,

– dokaz o hrvatskom državljanstvu,

– dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe)

– dokaz o radnom stažu - elektronički zapis iz baze podataka ­HZMO-a (izvornik ne starijij od mjesec dana)

– uvjerenje o nekažnjavanju, (izvornik ne stariji od mjesec dana)

Kandidati/ kandidatkinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu da imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Za kandidate koje se u prijavi za natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji

(NN 121/17, 98/19, 84/21) i Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstvo hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr

CZR Pula dostavljene podatke kandidata/kandidatkinja obrađuje u skladu sa odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podatka. Dostavljeni podaci obrađivat će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa i u druge se svrhe neće koristiti.

Prijave s dokumentacijom potrebno je dostaviti u roku od 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama, na adresu: Centar za rehabilitaciju, Santoriova 11, 52100 Pula, s naznakom: "Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - NJEGOVATELJ-ne otvaraj" ili osobno.

Nepravovremene prijave i prijave s nepotpunom dokumentacijom, izuzet će se iz raz­matranja.

Kandidati/kandidatkinje trebaju dostaviti elektroničku adresu radi brže korespondencije u svrhu pravovremenog odvijanja postupka provođenja natječaja.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku elektroničkim putem i objavom na mrežnoj stranici Centra.

CZR Pula pridržava pravo poništenja natječaja odnosno pravo ne odabrati ni jednog kandidata bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima

OPIS POSLOVA:

  • neposredno provodi hranjenje, oblačenje i svlačenje, higijenu, kupanje i brigu o izgledu korisnika
  • pomaže medicinskoj sestri u interventnim slučajevima
  • neposredno sudjeluje pri spremanju korisnika na dnevni odmor, spavanje i ustajanje te izlaske korisnika van ustanove
  • brine o odjeći i obući te osobnim ormarima korisnika
  • vodi brigu o pravilnom odlaganju i pospremanju robe i posteljnog rublja
  • brine o priboru za higijenu korisnika i posteljnom rublju
  • pravilno koristi sredstva za dezinfekciju, čišćenje i za higijenu korisnika
  • pravilno postupa s izlučevinama inkontinentnih korisnika
  • uočava promjene na korisniku te pravovremeno priopćava zdravstvenoj službi i rehabilitatoru, pomoć pri obavljanu svakodnevnih aktivnost u / izvan Centra, pomoć pri kretenju u kolicima, pomoć pri ustajanju iz kreveta i odlasku u krevet
  • prati korisnike na preglede

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Centar za rehabilitaciju Pula.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Santoriova 11, Pula

Zamolba: Santoriova 11, 52100 Pula

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2456910.

Ver las 76 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.