Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä S-market Kastelli, Osuuskauppa Arina, Osuuskauppa Arina, Oulu

Myyjä S-market Kastelli, Osuuskauppa Arina, Osuuskauppa Arina, Oulu

Demanda de vendedor/vendedora en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

OULU

Oletko sinä S-Market Kaakkurin uusi työkaveri jaMYYJÄ

Etsimme vakituiseen työsuhteeseen myyjää 20h/viikko. Työvuoroja on kaupan kaikkina aukioloaikoina, joten edellytämme sinulta joustavuutta työskennellä vuorotöissä.

Tarjoamme sinulle monipuoliset ja motivoivat työtehtävät, ammattitaitoiset työkaverit ja varmasti uutta oppia. Henkilökohtaisen perehdytyksen jälkeen työpäivääsi voi kuulua mm. asiakaspalvelua eri myyntiosastoilla ja kassalla, hyllyttämistä sekä muita myymälän vastuutehtäviä.

Myyjänä sinussa etsimme iloista, innostavaa ja aktiivista mieltä, tavoitteellisuutta, palveluhenkisyyttä sekä rohkean ja vastuullisen tiimipelaajan taitoja.

Meiltä puolestamme saat Suomen parhaiksi kehutut työpaikkaedut, mm.

-        Arinan ja koko S-ryhmän ylivoimaiset henkilökuntaedut

-        Erinomaiset koulutus- ja etenemismahdollisuudet

-        Palkan päälle tulospalkkion, jopa 1,30 e per tehty työtunti

-        Kattavammat työterveyspalvelut

-        Työntekijämme ovat myös vakuutettu työajan ulkopuolella!

Hae nyt! Paikat täyttyvät nopeasti. Haku avoinna 31.3.2024 saakka. Haethan kuitenkin pian, sillä haastatteluita saatetaan suorittaa jo hakuaikana ja paikka täytetään heti sopivan hakijan löydyttyä.

Jos sinulle heräsi kysyttävää, ole rohkeasti yhteydessä arkisin:

Marketpäällikkö Heidi Koskitalo p.

044 788 7340.

20 h viikossa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 216 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuuskauppa Arina.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:9a4563b8-23a7-4d05-a95b-caf39aedf4c4.

Ver las 538 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.