Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de hornos de fusión de metales/operadora de hornos de fusión de metales > Metallityöntekijä, Njc Henkilöstöpalvelut, Vaasa

Búsqueda en Finlandia (Pohjanmaa) de operador de hornos de fusión de metales/operadora de hornos de fusión de metales

Metallityöntekijä, Njc Henkilöstöpalvelut, Vaasa

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en control de procesos › Controladores de procesos de producción de metales › operador de hornos de fusión de metales/operadora de hornos de fusión de metales.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan asiantuntijat › Prosessinvalvonnan asiantuntijat › Metallien jalostuksen prosessinohjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme hyvämaineiselle, innovatiiviselle, ja kasvussa olevalle asiakasyrityksellemme

SÄRMÄÄJÄÄ VAASAAN

Työnkuva on särmäyspuristimen ohjelmointia ja käyttöä, mutta yrityksessä mielellään opetetaan myös muita työtehtäviä näin halutessasi; osaamisesi ja kokemuksesi mukaan.

Pyrkimyksenä meillä on löytää hyvä työntekijä hyvään yritykseen, ja tahtotilana, että saat vakituisen työn kauttamme.

TOIVOMME SINULTA

      Aikaisempaa kokemusta metallialalta ja särmäyksen parissa

      Piirustustenlukutaitoa ja särmäyspuristimen ohjelmointitaitoa tai kokemusta asetusten tekemisestä.

      Vuorotyövalmiutta

      Vähintään 18 vuoden ikää

      Sujuvaa suomen kielen taitoa

TARJOAMME

Me NJC:llä tarjoamme varman palkanmaksun, ammattimaisen työsuhdeasioiden hoidon, mahdollisuuden myös pitkäaikaiseen työsuhteeseen, monipuoliset tehtävät sekä asialliset työvaatteet ja varusteet. Miksi töihin NJC:lle? Lue lisää täältä!  https://njc.fi/miksi-njc/

Vastaavasti työssä tarjoamme hyvää työkokemusta ja verkostoitumista metallialalla, mahdollisuuden oppia uusia asioita ja työllistyä pidemmäksi aikaa, sekä mukavan työporukan.

Jätä hakemuksesi oheisesta linkistä ja lisää mielellään CV:si ja myös suosittelijasi yhteystiedot. Hakemuksia käsitellään ja haastattelut aloitetaan jo hakuaikana, joten toimi ripeästi, koska ensimmäiset sopivat saavat työpaikat. Lisätietoja työstä saat Tainalta p. 050 521 4411.

Oululaislähtöinen NJC on tuottanut henkilöstö- ja työmaapalveluita joustavasti ja luotettavasti jo 30 vuoden ajan. Työllistämme vuosittain sadoilla työmailla ja kymmenissä tehtaissa yli 1000 rakennus- ja teollisuusalojen ammattilaista, joista jokainen on tärkeä osa NJC:n tarinaa. Lue työntekijöidemme kokemuksia osoitteesta http://njc.fi/category/kokemuksia/  .

Kurkkaa vielä tästä  https://www.youtube.com/watch?v=m1jmvvKxUZE   video NJC:stä!

NJC - Aidosti ammattilainen

TES mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjanmaa.

Ver 90 ofertas de trabajo en "Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: NJC Henkilöstöpalvelut.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:68587fd1-997b-4f92-8fd5-543b99e8d7fd.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en control de procesos › Controladores de procesos de producción de metales › operador de hornos de fusión de metales/operadora de hornos de fusión de metales ofertadas.