Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operario de limpieza de alcantarillado/operaria de limpieza de alcantarillado > Lisätyötä Mikkelissä, 2 Paikkaa, Inhouse Partners Oy, Mikkeli

Lisätyötä Mikkelissä, 2 paikkaa, Inhouse Partners Oy, Mikkeli

Oferta de empleo de operario de limpieza de alcantarillado/operaria de limpieza de alcantarillado en Finlandia (Etelä-Savo)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Otro personal de limpieza › operario de limpieza de alcantarillado/operaria de limpieza de alcantarillado.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Ajoneuvojen puhdistajat, ikkunanpesijät ym › Muut puhdistustyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Inhouse Partners Oy on valtakunnallisesti toimiva kokonaisvaltaisiin siivous- ja toimitilapalveluratkaisuiden tuottamiseen erikoistunut yritys.

Haemme reipasotteisia tekijöitä osa-aikaiseen siivoustyöhön Mikkeliin.

Toivomme, että etsimämme henkilö on reipas, luotettava, oma-aloitteinen ja valmis itsenäiseen työskentelyyn.

Siivouskohteet vaihtelevat toimistoista, rappukäytäviin ja myymälöihin.

Työ on osa-aikatyötä noin 0-10h viikossa, mahdollisuus lisätunteihin.

Sinulla olisi hyvä olla kokemusta jonkin verran siivouksesta, mutta meiltä saat kattavan perehdytyksen työhön.

Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Käy täyttämässä hakemus verkkosivuillamme www.ihp.fi/rekrytointi tai jätä vapaamuotoinen hakemus sari.airasihp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 121 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Inhouse Partners Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:ac3019e3-1fac-413a-bb53-1cce97a37385.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Otro personal de limpieza › operario de limpieza de alcantarillado/operaria de limpieza de alcantarillado ofertadas.