Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Médicos especialistas > Liječnik Specijalizant Kliničke Mikrobiologije

LIJEČNIK SPECIJALIZANT KLINIČKE MIKROBIOLOGIJE. Croacia

Ofertas de empleo en Croacia de Médicos especialistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Specialist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. Statuta Zavoda za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije, i odredbi Pravilnika o mjerilima za prijam specijalizanata (NN 83/15), ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije raspisuje

NATJEČAJ

za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme i upućivanje na specijalizaciju iz

  1. kliničke mikrobiologije jedna specijalizacija

  • mjesto rada Korčula

Opći uvjeti koje pristupnici za odobrenje specijalizacije moraju ispunjavati su:

  • zdravstveni radnik sa završenim integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem

zdravstvenog usmjerenja – doktor medicine

  • odobrenje za samostalan rad

Pristupnici su obvezni dostaviti:

  • prijavu na natječaj
  • životopis
  • domovnicu
  • diplomu Medicinskog fakulteta
  • uvjerenje o položenom državnom ispitu
  • potvrdu MIO o radnom stažu
  • prijepis položenih ispita na studiju,
  • potvrdu o općem prosjeku ocjena tijekom studija te duljini trajanja studija,
  • potvrdu o nagradama za vrijeme studija,
  • potvrdu o statusu poslijediplomskog doktorskog studija,
  • popis objavljenih radova i kopije radova,
  • ugovor o radu ako je pristupnik radio u primarnoj zdravstvenoj zaštiti.

Postupak će se provesti sukladno odredbama Pravilnika o mjerilima za prijam specijalizanata (NN 83/15).

Psihološko testiranje pristupnika prijavljenih na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete provesti će se tijekom postupka odabira pristupnika.

Traženi dokumenti mogu biti dostavljeni u izvorniku ili presliku.

Rok za prijavu na natječaj je petnaest (15) dana od dana objave natječaja u Slobodnoj Dalmaciji, na mrežnoj stranici Zavoda za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije i na mrežnoj stranici Ministarstva zdravstva.

Ponude sa potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta treba dostaviti na adresu: Zavod za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije, Dr.Ante Šercera 4A, 20 000 Dubrovnik, s naznakom „Za natječaj za prijam specijalizanta iz _____________________ (navesti naziv specijalizacije) - ne otvaraj“.

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO ŽUPANIJE DUBROVAČKO-NERET.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Zavod za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske žu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2477681.

Ver las 77 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas ofertadas.