Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Electrotécnicos > Kućni Majstor (m/ž)

KUĆNI MAJSTOR (M/Ž). Croacia

Oferta en Croacia de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electrical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

UVJETI:

-završeno srednjoškolsko - tehničko obrazovanje i završena izobrazba za upravljanje i rukovanje kotlovima

-poznavanje rada na računalu

- položen vozački ispit B kategorije

-radno iskustvo 1 god.

- probni rad 2 mj.

- radi popravke po sobama korisnika, a po potrebi i poslove vozača

- popravlja i kontrolira elektro–instalacije, telefonske i TV instalacije, vrši manje popravke u praonici rublja, kuhinji

- vrši nabavku potrebnog materijala za održavanje i popravke u Domu

- u vremenu loženja centralnog grijanja kontrolira rad kotlova, čišćenje dimnjaka te servis kotlovnice

- surađuje sa serviserima ukoliko kvar ne može sam otkloniti

- sudjeluje u pripremnim radnjama za popis kao i u postupku rashodovanja sredstava

- preuzima namirnice i ostali materijal po dokumentima, vodi dokumentaciju skladišta, izdaje namirnice,

- vrši dovoz-prijevoz materijala i robe po potrebi, vodi brigu o čistoći skladišta, odgovoran je za pravilno uskladištenje i ispravnost robe i rokove trajanja

- po potrebi mijenja ekonoma te obavlja i druge poslove koje mu povjeri ravnatelj

Prijave osobnim dolaskom na adresu Doma za starije i nemoćne osobe Vukovar - Šibenska 14, Vukovar.

Potrebna dokumentacija: svjedodžba o završenom srednjoškolskom obrazovanju, zamolba, životopis i potvrdu odnosno elekrothenički zapis o radno pravnom statusu (e-radna knjižica) ili potvrdu odnosno elektrotehnički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskoga zavoda za mirovinsko osiguranje.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE OSOBE VUKOVAR.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Šibenska 14, Vukovar

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453092.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.