Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Cocineros > Kuhar/kuharica

KUHAR/KUHARICA. Croacia

Ofertas en Croacia de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Cooks › Cooks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  1. priprema i kuha hranu prema dnevnom programu-jelovniku i prema utvrđenim normativima za standardnu i dijetalnu prehranu
  2. vodi brigu o kvaliteti i broju obroka
  3. brine o higijenskim uvjetima mjesta rada
  4. brine o primjeni higijensko-sanitarnih propisa
  5. sudjeluje i pomaže u čišćenju kuhinjskog inventara
  6. obavlja i druge poslove svoje struke
  7. obavlja i druge poslove po nalogu voditelja smjene i voditelja službe

Temeljem članka 35. Statuta, INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, raspisuje

N A T J E Č A J

za prijem djelatnika u radni odnos

za radno mjesto

KV KUHAR – kuhar/slastičar 2

1 izvršitelj na određeno vrijeme ( zamjena za bolovanje )

Uvjeti:

- završeno srednjoškolsko obrazovanje ili odgovarajuća strukovna škola (s tim izjednačen SSS ili KV)

- jedna (1) godina radnog iskustva

Uz prijavu za natječaj treba priložiti:

  • životopis
  • dokaz o državljanstvu
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o radnom iskustvu
  • privola

    Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

    Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

    Prijave slati na adresu:

    INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, Kampor 224, 51280 Rab, s naznakom „za natječaj- navesti radno mjesto“.

    Kandidati su dužni dostaviti elektronsku adresu zbog nesmetane korespondencije u svrhu pravovremenog i nesmetanog obavljanja postupka provođenja natječaja. Kandidati su dužni pratiti svoju elektronsku poštu i odgovoriti na sve primljene e-mail poruke.

    Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete prema Odluci ravnatelja mogu biti testirani u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti, bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju.

    Odluka o odabiru kandidata objavljuje se na internetskoj stranici i oglasnoj ploči bolnice.

    O mjestu i vremenu testiranja kandidati će biti obaviješteni elektroničkim putem.

    INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, dostavljene podatke kandidata obrađuje u skladu sa odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka (PRIVOLA). Dostavljeni podaci obrađivati će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa te se neće koristiti u druge svrhe.

    Bolnica pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja.

    Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08 i 69/17 ) na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Županijska specijalna bolnica Insula.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: KAMPOR 224,51 280 RAB

Email: kadrovskasb-insula.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2468277.

Ver las 161 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.