Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > gerente de taller de reparación de automóviles > Korikorjaaja, Autoklinikka-yhtiöt Oy, Järvenpää

Korikorjaaja, Autoklinikka-yhtiöt Oy, Järvenpää

Oferta de empleo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de gerente de taller de reparación de automóviles

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Otros gerentes de servicios › Gerentes de servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gerente de taller de reparación de automóviles.

Traducción de la profesión: Johtajat › Hotelli- ja ravintola-alan, vähittäiskaupan ja muiden palvelualojen johtajat › Muiden palvelualojen johtajat › Muut palvelualojen johtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule mukaan rakentamaan kanssamme Suomen johtavaa vahinkokorjaamoketjua ja osaksi menestystarinaamme. Kasvumme myötä etsimme Järvenpäähän vakituiseen työsuhteeseen kokenutta korikorjaajaa.

Oletko sinä etsimämme motivoitunut ja ensiluokkaiseen työn laatuun sitoutunut korikorjaaja Järvenpään Autoklinikalle?  Työtehtäviisi kuuluu monimerkkikorjaamon korikorjaajan monipuoliset tehtävät kuten erilaiset kolhu- ja kolarivauriokorjaukset.

Odotamme sinulta työhön soveltuvaa koulutusta, aikaisempaa kokemusta vastaavista työtehtävistä tai autokorjaamoalalta. Suhtaudut työsi jälkeen kunniahimoisesti ja nautit asiakkaiden odotusten ylittämisestä.

Saat työhösi kattavan perehdytyksen ja ympärillesi mukavat työkaverit sekä yhteisön, jossa jokaisen työtä arvostetaan. Kiinteän palkan lisäksi tarjoamme hyvät henkilöstöedut, modernit työtilat ja -välineet sekä mahdollisuuden kehittää omaa osaamistaan Autoklinikan Vasaratti-akatemiassa.

Lähetä hakemuksesi osoitteeseen rekrytointiautoklinikka.fi 19.5.2024 mennessä. Älä aikaile, sillä haastattelemme hyviä kandidaatteja jo hakuaikana ja täytämme tehtävän heti sopivan henkilön löydyttyä. Työ alkaa sopimuksen mukaan.

Lisätietoja tehtävästä antaa aluepäällikkö Sami Jalonen arkisin klo 10:00-14:00 puh. +358 10 2019 736 tai sami.jalonenautoklinikka.fi .

" Käsittelemme antamiasi henkilötietoja tietosuojaselosteemme mukaisesti lähettämäsi työhakemuksen käsittelemiseksi. Lisätietoja www.autoklinikka.fi/tietosuoja";

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Autoklinikka-yhtiöt Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1278eb91-2a86-4d66-a831-c25fdb06b687.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Otros gerentes de servicios › Gerentes de servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gerente de taller de reparación de automóviles ofertadas.